Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha most elkezdek rövidnadrágot...

Ha most elkezdek rövidnadrágot hordani az nem gáz?

Figyelt kérdés
Ma pl abban voltam és egyáltalán nem fáztam. De kevés embert látok rövidnadrágban és sztem hülyének néznének vagy nem tudom:P
2014. márc. 30. 17:59
 1/5 anonim válasza:
75%
Szerintem még korai inkább maradj vékonyabb nadrágnál vagy cicanacinál ha nő vagy.:) Vagy max. Délbe és délután térdgatya.
2014. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat,én is abban voltam ma:D
2014. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
De, gáz. Gondolj már bele. Most, 20 fokban hordod azt, amit majd nyáron is fogsz 40 fokban! Vannak átmeneti ruhák is. Frászt kaptam ma is, mikor megláttam valakit szandálban! :O
2014. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz te döntsd el hogy mit veszel fel. Én már két hete rövidnadrágba járok. Márciustól novemberig mindig rövidnadrágba szokram járni. Nem érdekel, hogy más mit gondol rólam.
2014. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én Decembertől januárig abba járok , letojom ki mit gondol a déli féltekére képzelem magam és aszerint öltözök. Áprilistól októberig meg nagykabátban járok :)
2014. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!