Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem probléma ha egy férfi...

Nem probléma ha egy férfi egészen rövidnadrágot hord nyáron? Nem ciki az egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nyáron nagy melegben, egészen rövidre vágott farmer nadrág, fehér színben, nem ciki ha olyat hord egy férfi? Hozzá atléta póló, sport cipő.


Manapság a lányok körében alakult ki az egész rövidre vágott nadrágok, ez lett a divat. Viszont ha egy férfi a nagy melegben megpróbál ilyen rövidnadrágot felvenni, akkor azt már esetleg megszólják? Vagy egyáltalán nem számít?


2013. aug. 4. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam mostanában sortban férfiakat, inkább csak otthon vagy szűk körben. Tényleg fura, régebben nem volt 3/4-esdes nadrág, akkor azt hordták, most meg ezt. Nekem ugyan nem probléma, de ha felmerült ez a kérdés, szerintem csak feszengenél rövidnadrágban és azt néznéd, ki mit szól hozzá, nem?
2013. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerinted?

csak keress rá arra, hogy "szegedi pitsaember"

(persze normál írásmóddal, csak a trágárságszúrő miatt ferdítettem)

2013. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon káosz.. ez egy meleg ember, az szinte egyértelmű. Egyáltalán nem ilyen nadrág amiről én beszéltem. Az egyáltalán nem szűk és nem ennyire rövid, mint ennek az embernek! Csak annyi, hogy rövidebb, mint mondjuk egy térd nadrág, tehát a comb tetejénél kezdődik az alja része, és természetesen nem szűk.
2013. aug. 4. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Kánikula van.


De azok a képek, basszus...

2013. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


ez még oké, de ennél rövidebb már ne legyen.

2013. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyook :)


még anny, hogy fürdőnadrág fazonúban lehet még rövidebb is, pl.: [link]


[link]


[link]


de farmerba hanyagoljuk szerintem az ilyen hosszt. :D

2013. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg, jut eszembe, hát nem is farmer anyagú rövidnadrágot kell hordani, hanem ilyen vászon, vagy félig pamut műszálas anyagból készültet, olyat mint amit a futók is hordanak, mert azok lenge, szellős, és talán nem szólják meg az utcán.
2013. aug. 5. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!