Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az arany, gyémánt kirakásos Rolex óráról? Szerintetek jól néz ki?

Figyelt kérdés

[link]


40K-ért szerintem jó vétel, ti mit gondoltok?



2014. ápr. 2. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oda van írva hogy replika tehát utánzat,tehát gáz..Inkább legyen az embernek egy kevésbé márkás órája,minthogy azzal villogjon hogy márkás közbe egy kalap szart nem ér. Majd ha pár millióért látsz rolexet akkor elhiheted /talán/ hogy az.
2014. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem az votl a kérdés, hogy eredeti-e, hanem hogy jól néz-e ki, mert nekem pl tetszik
2014. ápr. 2. 12:35
 3/13 anonim ***** válasza:
jól néz ki, de mondjuk ránézésre látni,hogy gagyi minőségű
2014. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, rendeltem egyet próba képen.
2014. ápr. 2. 13:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon cigányos... biztos nem venném fel.
2014. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Cigányos és hamisítvány. Szerintem elég gáz. Akkor már inkább egy kevésbé híres márkájú de jól kinéző órát vennék.
2014. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Cigányos, drága, ronda és nem is eredeti.
2014. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ki fognak röhögni miatta. Mész a hetes buszont az olcsó cipődben, az olcsó ruháidban, szemmel láthatóan csak egy vagy az átlagemberek közül és a karodon meg ott villog a Rolex, hát persze... :DD de legalább nem kell majd félned hogy ellpoják, mert még a legegyszerűbb cigánygyerek is leveszi egyből, hogy szart sem ér.
2014. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy buszra szállok? már 6 éve kocsival utazok, ja és bMW-m van, bocsi.
2014. ápr. 3. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem Rolex hanem egy ócska utánzat, ilyen magadfajta olcsójánosoknak.
2014. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!