Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Platina eljegyzési gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Platina eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Fehér aranyra, vagy platinára gondoltam egy nagyobb carré csiszolású kék zafírral, és több kisebb Princess csiszolású gyémánttal, süllyesztett foglalattal, karika szerűt, csak kövekkel. Vélemény?

2014. ápr. 1. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
szerintem a fehér arany szebb, szépnek hangzik, viszont a kő nem túl klasszikus a színe miatt. De minden attól függ, milyen a barátnőd ízlése:)
2014. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem valami egyszerűbb is jobb lenne,de ha a barátnődnek ez tetszik akkor nyugodtan vedd meg neki.Én mindig is egy ezust gyűrűre vágytam,igazán mindegy,hogy milyen csak ezust...:)Sok boldogságot.........
2014. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A párom kedvenc színe a kék, ezért gondoltam kék zafírra, amit a szürkésebb fehérarany vagy platina jobban kiemel, mint a sárga arany, amellett inkább feketének tűnik, ha nem éri fény, főleg, hogy süllyesztve lesz. Ezüstben nem gondolkodom.
2014. ápr. 1. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A platina szebb, mint a fehér arany. És a platina időtálló, értékesebb is. :) Egyébként én jobban szeretem az egyszerű, ízléses darabokat, de ha a barátnődnek ez tetszik, akkor vegyél ilyet. :)
2014. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most konkrétan körülírtad az én ideálomat gyűrű terén.
2014. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, ha a párod valóban ilyet szeretne, de attól még, hogy a kedvenc színe a kék, nem biztos, hogy az eljegyzési gyűrűben is kékre vágyik, viszont nagyon szép, ahogy kigondoltad.
2014. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szép lenne. A platina jó döntés, mert strapabíró.

Viszont a zafír... Mi van, ha később megvàltozik az ízlése?

Szerintem amúgy a kérdező azért nem akar ezüstöt, mert az embernek a kipárolgásában vàltozó mértékben előfordul kén-hidrogén (H2S), ami reakcióba lép az ezüstel és ezüst szulfid keletkezik, ami fekete. Persze ez letisztítható, de egy idő után egyre vékonyabb lesz a gyűrű.

14/L

2014. ápr. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A zafírt imádni fogja, ez biztos :)
2014. ápr. 2. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!