Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű lányok, nők!...

Nagy mellű lányok, nők! Nektek is nehéz melltartót találni, amelyek nektek jók?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Az volt, mert csak a Triuph és a Felina gyárt nagykosarú melltartókat vitorlányi hátméret nélkül, valamiért a többi gyàrtú úgy képzeli, hogy E kosárméret felett már nincs 90-esnél kisebb hát... aztán megtaláltam őket: [link] azóta nincs ezzel problémám.
2014. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Persze. Mivel a legtöbb helyen C a legnagyobb, de a jobb helyeken is E. Én a turiban veszem őket, különben a gatyám is rámenne. Így egy kínais áráért kapok egy rendeset.
2014. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Persze hogy nehéz, mondhatni lehetetlen. Legalábbis itthon régebben az volt... én is csak külföldről tudtam rendelni... viszont pár éve már megjelent 1-2 webshop, ahol lehet kapni panache és curvy kate márkákat, amik a külföldi vásárlások után beváltak. én a pretty little lingerie boltban veszem őket. és végre vannak színesek is!!! nemcsakfekete meg fehér
2014. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány melltartótok van (amit hordtok is)?
2014. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem a fiókomban van olyan 8-10 darab, minimum
2014. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!