Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Office shoesban visszaveszik...

Minnieke kérdése:

Office shoesban visszaveszik a cipot ciposdoboz nelkul?

Figyelt kérdés
A blokk megvan, csak a doboz lett kidobva!

2014. ápr. 11. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztem nem vesznek vissza semmit max cserelnek. Vagy azt mondtak visszaadjak a penzt?
2014. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem azért nem vették vissza az ott vásárolt, szűk bakancsot, mert volt a talpán egy karcolás, és szerintük ez tönkretette az összképet. Erre hivatkozva aztán kértem a garanciát, szóval ők szívták meg :)
2014. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
En annak orulnek, ha helyette valaszthatnek masik cipot.
2014. ápr. 11. 23:57
 4/12 anonim ***** válasza:
attól függ miért viszed vissza, és mennyi időn belül. Ha minőségi hibája van, akkor vissza kell venni doboz nélkül is.
2014. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a garancia csak dobozzal együtt érvényes. Ha megvan még a papír, azon rajta kell, hogy legyen.


A másik lényeges kérdés, hogy mi miatt cserélnéd. Ha nem garanciális a csere és már hordtad, nem fogják visszavenni.

2014. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint az office-ba ilyen szempontból nagy k*csögök
2014. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

JOG szerint a jótállás/szavatosságnak nem feltétele a csomagolás. Váltig állítják a kereskedők ennek ellentétét, de akkor sem igaz. Hivatkozni kell a jogra.

Kérdező, keress rá, sok cikk volt karácsony körül erről, ott pontosan hivatkoznak a jogszabályokra. Erre tudsz hivatkozni, ha kötözködnének.

2014. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Office Shoes-ban senki ne vásároljon. A télen vettem egy Cat bakancsot, 1,5 hónapig használtam munkába járáshoz (2x5 perc séta), ott váltócipő. Teljesen eldeformálódott a bakancs, mint ha évek óta hordanám. Vissza vittem a bakancsot felküldték bevizsgáltatni, visszajött egy "alaptalan panasz". A béllyegzőn Shoe-box kft. volt. Ez a saját cégük. Kértem, hogy most már független szakvéleményt is adjanak neme gy kamu házon belül kiállított véleményt. Felküldték egy valóban független szakvéleményt adó helyhez és onnan is az "alaptalan panasz" jött vissza. Ezután ráhagytam. Soha többet nem vásárolok magyar cégtől.
2014. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Hilfiger, Lacoste, Converse, Vans cipőt vettem ott, de szerencsére nem volt probléma velük.
2014. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És Sketcherst.
2014. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!