Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan meleg egy polárbélés...

Van olyan meleg egy polárbéléses, jó minőségű dzseki, mint egy tollkabát?

Figyelt kérdés
Dzsekit szeretnék,de nekem tetsző tolldzsekit nem találtam, polárom még sosem volt,nem szeretnék sok pénzért zsákbamacskát.
2009. dec. 20. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A tollkabát/tolldzseki már régen kiment a divatból...

Nekem volt régen, egyáltalán nem volt meleg, csak mikor új volt, utána fáztam benne (összeáll a toll és nem melegít).


Inkább egy kellően bélelt polárbéléses dzseki vagy kabát!

Figyelj, hogy ne csak 1 réteg polárbélés legyen a kabátban, hanem belül még vatelines bélés is!!!

Ez nem fog a kabát aljában csomóban állni, mint a toll...

2009. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából rosszul mondtam,pehelybéléses dzsekim volt,nem toll.Egy elég drága polárt néztem ki, jó márkát, akkor szerintem megveszem.
2009. dec. 20. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
a polár szerintem nagyon jó! nagyon jól melegen tart!
2009. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem a vastagság a lényeg, hanem hogy ne fújjon át rajta a szél! mert akkor hiába a sok toll, meg a vastag pammut.

nekem volt ezerféle vastag dzsekim meg kabátom, mindegyikbe megfagytam, végül kínomban vettem egy sídzsekit, amire előzőleg azt mondtam, hogy azok hordanak ilyet télen akik nyáron szandál-fehérzokni kombót:D

lényeg, hogy nagyon bevált, a szélvédelem miatt. télen egy polár pulcsival a legnagyobb hidegben is jól véd.

íme néhány kép:

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!