Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen harisnya, combfix ez?

Milyen harisnya, combfix ez?

Figyelt kérdés

Leginkább nőkhöz szól a kérdésem,mert ők értenek hozzá:

Milyen combfix,vagy harisnya az amely testszínű,ránézésre is rettentő vékony és a bokánál van egy kisebb sötétedés?(ilyen barnásabb mint máshol)


remélem jól leírtam :D



2014. ápr. 14. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mezei átlagos.


Tudod a harisnya egyik alap tulajdonsága, hogy minél inkább nyújtod, annál áttetszőbb. A bokánál sötétebb, mert ott nem nyújtod annyira és felfelé világosodik.

2014. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom,pasi vagyok :D



Mit értesz nyújtás alatt? :D

2014. ápr. 14. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Na vajon mit?

Láttál már életedben harisnyát? Nem lábon, hanem felhúzás előtt?

Így néz ki:

[link]

Ezt húzza fel az ember. Egy rugalmas hálós szerkezetű valami, amit a bokádnál kevésbé kell kihúzni, hogy feljöjjön, míg a combon jobban. Ezért marad a bokánál sötétebb, míg felül világosabb.


Ha ezután se érted, én feladom. :)

2014. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a nyújtás és "sötét" rész amit ír az első hszoló és később elég vicces szerintem. Ha nem 5 számmal nagyobb harisnyát húz fel, akkor nem fog sehol másképp kinézni, álltalába nem szoktak sokkal nagyobbat felhúzni, elég fura lenne. Szóval a harisnya a lábon feszül és egyformán néz ki, a nylon persze, szóval elég fura lenne ha ahogy írta előttem,hogy a combnál feszülne, a bokánál meg gyűrődne és ott sötétebb lenne. Én még ilyet sose láttam, és szerintem nem is lehet. Egyébként a kérdező nem igazán értem mire gondol, nem szokott a harisnya másképp mutatni, ugyan olyan anyagból áll.
2014. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!