Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen módszer van az ellen,...

Milyen módszer van az ellen, hogy ne lépjek ki folyton a tűsarkú cipőmből?

Figyelt kérdés
38-as lábam van, de tűsarkúból 37-eset vettem, mert a 38-as nagy volt (előre csúszott benne a lábam). Viszont a 37-esből is folyton kilépek, hiába tömöm ki papírral az orrát. Pedig teljesen rendesen tudok benne járni, egészen addig, amíg ki nem lépek belőle. Főleg lépcsőn. Ti ezt hogyan oldjátok meg?

2014. ápr. 16. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudsz benne rendesen járni?

Mert ha igen, akkor nem értem a problémádat. Eleinte nekemis ki-kicsúszott a sarkam egyegy lépésnél, de rövid időn belül ezt is kiküszöböltem.

Lehet, hogy rosszul lépsz, vagy valami..

2014. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jó lenne rád akkor nem kéne kitömni és nem lépnél ki belőle. Szóval kisebbet vegyél legközelebb.
2014. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a cipőboltokban olyan kis puha csíkot, amit a cipő sarokrészébe kell beragasztani. Eredetileg az a célja, hogy ne törje fel a lábadat, de annak is van egy kis vastagsága, talán pont elegendő lenne neked ahhoz, hogy ne lépj ki belőle. Vegyél 1 olyat és próbáld ki.
2014. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt, az a kis szilikon cucc van nekem is.

Nekem az vált be.

2014. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy legközelebb vegyél pántosat.
2014. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Harisnyával viseled?

Nekem is ez volt a bajom hogy kiléptem a cipőből pedig a méret jó volt. Kipróbáltam apró lyukú neccharisnyával és ezzel nem csúszkál a lábam. Szépen megtartja a cipőben.

Ha attól félsz hogy könnyűvérű lenne ne izgulj mert ha a legkisebb lyukút veszed az olyannak látszik mintha sima harisnya lenne, csak nagyon közelről látni hogy necc.

Én ezóta ha az idő engedi csak ilyet veszek fel magassarkúhoz. Ide nem lehet linket küldeni de ha érdekel keress meg privátban.

Szia

2014. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok. Bénáztam itt vannak milyenre gondoltam:


[link]


[link]


[link]

2014. ápr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat! :)

Tényleg a nylon harisnya volt a baj, ha neccet veszek, vagy mezítláb veszem fel, akkor semmi baj nincs vele.

2014. ápr. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!