Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tucatoztok le sokakat?

Miért tucatoztok le sokakat?

Figyelt kérdés

Számtalan kérdést böngészgettem végig a hónapok, évek során és azt vettem észre, a "hogy nézek ki?", "milyen ez a ruha/szett?" és hasonszőrűekre mindig van valaki, aki beírja, hogy tucat, tucat, tucat és hangoztatja, hogy ő egyedi, az egyediség fontos, ő turikban vásárol, new yorker, tally, h and m, meg egyéb boltok szarok, stb., az utána író többi válaszoló pedig ugyanezt elmondja. (Amúgy szerintem mindenkiben van valami egyediség, aminek ugyan nem kell feltétlenül az öltözködésben megmutatkoznia - persze lehet én vagyok "begyöpösödött".)


Jó, nem nekem mondják, nem engem bántanak meg, de azért egy kicsit zavaró ez az álszentkedés.



2014. ápr. 19. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A tucat öltözetet fel lehet ismerni, mert mindenki abban jár... Mikor Converse-t pólót veszel, neonruhát, meg jack danielses pólót... hipsternek öltözöl mert az a menő stb... Az tucat. Szóval én csak az ilyen jellegű hóbortokra mondom hogy tucat.
2014. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Jol latod ez igy van!

Pl.ferfiak mindenhova oltonyt vesznek fel,tehat tucat ruhakba jarnak!

Viszont a nagyjanak ez nem szur szemet mert sokak szerint ettol ferfi a ferfi!

Amelyiknek meg jon az esze,es kiszeretne lepni ebbol a szurkesegbol es ezt csak ugy tudja megtenni,hogy valtoztat az egyhangusagan,magyaran stilust teremt onmaganak, az sajnos ebben az orszagban csak homar lehet!

De pitcsakkal nincs ilyen gond,azok meg fiu ruhakban is flangalhatnak lenyeg az hogy nekik van stilusuk

2014. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal baj ha valaki úgy öltözik mint a többség. Nyilván nem lehet mindenki egyedi :).


Nem teljesen vág ide, de hirtelen közölhetnékem támadt... szóval pár hete a buszon láttam valakit akinek minden egyes ruhadarabja olyan volt hogy akár az enyém is lehetett volna (kis mókás táskákat hordok amit gyakorlatilag senki más, de nála még ez is stimmelt). Fura és jó érzés volt egyszerre, meg egyben az is tudatosult bennem hogy kb 10 éve ő volt az első ilyen nő :).

2014. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert ezen az oldalon a valaszolok 95%-a prud, regies felfogasu. Nekem is rengeteg cuccomra mondtak, hogy tucat, pedig senkin nem lattam olyat. Mar nem olyan vilagban elunk, mint regen, hogy mindenki egyedi darabot hord, azt amit otthon varrtak neki a szulei, nagyszulei.

Szerinten az egyediseg nem az oltozkodesen mutatkozik meg, hanem az ertekrenden, szemelyisegen.

Normalis valaszt nem nagyon lehet mar kapni ezen az oldalon, szoval mar nem nagyon van ertelme, hogy kerdest tegyen fel az ember.

(peldanak okaert elmondom, hogy vettem egy magassarku cipot, a kornyezetemben mindenki dicserte, hat kivancsisagbol tettem fel egy kepet rola ide, es megkerdeztem az emberek velemenyet. Milyen valaszokat kaptam? Ronda, ocsmany, hanyadek....)

Szoval ha erdekel valaki velemenye inkabb a szuleidet, barataidat, ismeroseidet kerdezd, ne itt!

2014. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!