Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek kislanyos, aranyos?

Hogyan legyek kislanyos, aranyos?

Figyelt kérdés
A belsom meg van hozza szerintem. De kulsoleg nagyon laza vagyok eskicsit fiusabb. Es szeretnek kulsoleg is igy kinezni, smink, haj, ruha minden johet.. Nagyon sokat segitenetek, nagyon megakarok valtozni. Elore is koszonom szepen:) <3

2014. ápr. 21. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem így megy. Ha nem vagy ilyen alapból, akkor nem leszel ilyen soha.
2014. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es akkor mivan azokkal akik rockos csajok utana egyik pillanatrol meg gyonyoru nok lesznek?:)
2014. ápr. 21. 18:27
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Pont olyanokkal példálózol, akik tisztában vannak azzal amit képviselnek veled ellentétben? Te vad idegenektől kérsz tanácsot, egy felvett stílust akarsz magadnak amiről még csak azt se tudod milyen legyen.
2014. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Erre van ez az oldal nem?:)
2014. ápr. 21. 18:42
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Csak nem látunk a gondolataidba, hogy milyen sminket, hajat szeretnél.. Ez hogy kislányos tág fogalom. Ennyi erővel azt írhatnám, hogy kösd két copfba a hajad azt csá..
2014. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hat mindenesetre koszonom a valaszodat.:)
2014. ápr. 21. 18:47
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Korodat se mondtad, képet se tettél... nem igazán segítesz, hogy segíthessünk!
2014. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

A korod es a nemed fontos lenne

amugy sminkbol valami egyszeru(szempillaspiral,max egy pici szajfeny)

a hajad legyen hosszu ,hord hajfankkal keszitett kontyban es kiengedve

a ruhadba belecsempezhetsz laza szoknyakat:)(nem feszulosek!)

es vigyazz,nehogy r*bancos legyen az osszhatas!

2014. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2014. ápr. 22. 10:02
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

A konttyal nem értek egyet...szerintem inkább fonatok és göndör fürtök illenének az ilyenhez...barackos szájfény, enyhe arcpír, szempilla spirál, csillogó natúr szemsmink...


És képzeld én metálos-punk vagyok hétköznapokon, és a bálba "nővé" változok - és általában legothoznak-.-...A nőiesség belülről fakad, ahogy a kislányosság is, ha nem ilyen a belsőd, hiába erőlteted a külsőt is...Én is hiába öltözök fodros csodákba bálban pl (néha járunk a családdal) szinte sugárzik belőlem a szabadságvágy és a kötöttségek megvetése...érezni a kisugárzásomon, hogy az a helyzet nem mindennapos nálam, pedig tényleg igyekszem jó pofát vágni hozzá, és általában abban a pár órában jól is érzem magam, de úgy fogom fel, mint egy szerepet, amit magamra vállalok, pár óráig, és utána visszatérhetek a VALÓDI énemhez...

A stílust ne keverd össze a szerepeddel soha...:)

19l

2014. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!