Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy izmos férfi trikót...

Ha egy izmos férfi trikót hord akkor máris magamutogató?

Figyelt kérdés

Mert sokan azt mondják, hogy utcára trikót felvenni azt tükrözi, hogy az adott személy magamutogató, öntelt stb.

Nyílván ez nem igaz minden esetben. De valóban ez az első gondolata a legtöbb embernek?



2014. ápr. 21. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Utcára trikót felvenni (az ujjatlan atlétára gondolsz, ugye?) eleve nem illik. Az régen alsóruházat volt, manapság sportruházat, de semmiképpen nem utcai viselet, csak egy bizonyos réteg viseli előszeretettel.. Attól még felveheted, de mivel kirívó, így valószínűleg azt fogják mondani, hogy az izmaidat akarod mutogatni. Ez kb. olyan, mint egy nagymellű lány mélyen kivágott felsőben, hordhatja ugyan, de mindenkinek meglesz a véleménye.
2014. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez logikus. De ha nagy meleg van, és én ennek ellenére futni akarok, és ezért veszek fel trikót, jelent valami különbséget?
2014. ápr. 22. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Bizony az!

Meg a strandon furdeshez is fel kell oltozni,lasd.Bermuda terdig ero rovidgatya ne hogy megszoljanak!

Araboknal a nok veszik fel a csadort nalunk a ferfiak,csak is azert,hogy a tobbsegnek megfeleljunk!

De a pitcsakrol persze ezt nem mondjak amit leirtal ok egy szal nindzsoba amibe egy szal sparga van,abban is kimehet..

2014. ápr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem számít annak.

Nincsenek nagy izmaim, igazából még csak alakítgatom magam szóval szinte nincs is, sovány se vagyok, viszont nyáron elég jó dolog mert legalább a kar szabadon van és nem izzadok le mindenhol.

Kiemeli az izmokat ez így igaz, viszont attól hogy valaki azt vesz fel (mint pl én is) nem lesz magamutogató.

De ez csak az én véleményem

16/F

2014. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Magamutogatónak nem tartom, de azért furcsa, a trikóra általában még szokás inget vagy pólót venni. Úgy értem utcai viseletnek.


Sportoláshoz szerintem rendben van a trikó, de valami sporttrikót (atléta) válassz, tehát ne egy fehéret lehetőleg.


28/N

2014. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem merült fel bennem még nyáron 40fokban ,hogy magamutogatás miatt hordanának a fiúk trikót. Én is szoktam nyáron trikóba járni,bár igaz lány vagyok,de ebbe a helyzetben nem hiszem,hogy van különbség.

Főleg,hogy sportoláshoz veszed fel,bár mi ha nyáron megyünk haverokkal strandolni akkor ők is trikóba jönnek.


Soha nem zavart :)

2014. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem magamutogatás. Sőt, sok fiún jól áll.Melegben meg abszolút praktikus is.
2014. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!