Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú bakancsot...

Milyen márkájú bakancsot vegyek/ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni egy acélbetétes bakancsot, és nem tudom, hogy melyiket érdemes választani. Ez lesz életem első bakancsa. Először Steelt akartam, de több helyen olvastam, hogy nem túl jó márka.

-20 sorosat szeretnék, sima feketét.

-Semmiképp nem szeretném netről rendelni, Szegeden vagy környékén szeretném megvenni.

-Nem, nem divatból hordanám.

-Ha 39-40-es a lábam, akkor 40-eset vegyek?


17/L



2014. ápr. 27. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Inkabb nyari szandikban, sarukban gondolkodj, nyaron ciki lesz ebben izzadni.
2014. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Steelből van 4 db, a legrégebbi 10+ éves, de semmi baja nincs, egyikkel sem volt soha semmi gond. Szóval azt ajánlom. Hogy mekkorát vegyél? Amekkora jó lesz a lábadra. Az én lábam 36-os, bakancsból meg a 38-as lett jó.
2014. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. ápr. 27. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy Martens és egy Underground. A Martenset csak ajánlani tudom, több mint 6 éves és semmi baja. Az underground is nagyon jó de még csak fél éve van meg, így a tartósságáról annyira nem tudok nyilatkozni.

Állítólag jó egy számmal nagyobbat venni de a legtisztább az ha próbálgatod. Próbálni érdemes vinni egy vastagabb zoknit is mert ha most felpróbálod vékony zoknival és épp jó, akkor télen ha felhúzol alá mondjuk egy sízoknit, már lehet hogy szűkösen fér el benne a lábad.

2014. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!