Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ribis az ilyen 'body'-t...

Ribis az ilyen 'body'-t (felsőt) így hordani, vagy jó? (kép) 17L

Figyelt kérdés

Erre fele 'body-nak' hívják, nem tudom van-e normálisabb neve. Láttam már pár lánynál,hogy ezt csak simán úgy hordják,ahogy pl a 3.képen van, + egy sima nadrág.

Ti mit gondoltok elég csak úgy felvenni,vagy esetleg ribis?

[link]


2014. ápr. 28. 18:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt nem írtam,de persze,hogy nadrágot vagy szoknyát vennék alulra!Gondoltam egyértelmű:)
2014. ápr. 28. 18:25
 12/19 anonim ***** válasza:

Nadrág, szoknya? ááááfene :D

Pedig szépek a kebleid, és a vénuszdombod :DDDD

Jó lenne ha meleg tavaszi reggeleken ilyen jönne szembe a városban, mindjárt más kedvvel mennénk munkába mi srácok :DDDDD

2014. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
hátulről nincs kép?
2014. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%
Tök jó alakod van, és alapvetően a body-kkal sincs bajom. Viszont ez valahogy tényleg úszódressz szerű. A köldöködnél hatalmas "mélyedés" van az első képen, mintha egy jó öklömnyi köldököd lenne. A melltartó varrása teljesen átlátszik. A body maga szűk, de az ujjánál ráncosodik - olyan, mintha rugdalózó lenne. Ilyen alakhoz bátran ajánlom neked a body-t, de nem ezt. Ez nem jó szerintem.
2014. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi lenne benne a ribis? melyik része?
2014. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
szerintem mindenhogy borzalom
2014. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így hordani ilyenkor, de egyébként tényleg alsónemű, télen mindennap van rajtam.

Nem ribis szerintem. Bár az tény, hogy nekem kb mindenem átlátszik, ha csak simán egy fehér body van rajtam.

2014. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Abszolút nem az! Nagyon csinos!
2014. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem "ribis", ez így hétköznapi viselet. Farmernadrágot húzol fel és készen is van. Az egyszerűsége miatt praktikus, nem kell folyton igazgatni, állandóan begyűrni mert nem csúszik ki. Egész nap csinosan vagy.
2014. máj. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!