Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ertelme van tobb szaz...

Mi ertelme van tobb szaz kepet feltenni egy kozossegi oldalra? Feltunesi viszketegseg?

Figyelt kérdés
Ismerek par csajt, akik eleg gyakran jarnak bulizni, es minden egyes buli alkalmaval vagy 5-10 kepet feltesznek, a lenyeg, hogy maskepp pozolnak, ez ezzel all oda a kepre, majd massal... Vagy pedig ha sokaig nem jarnak buliba(mert mondjuk bojt van), akkor mielott elmennek a helyi kavezoba csinalnak magukra kepet, ahol megint teljesen ugyanagy a helyszin, ugyanaz a poz, csak mas a ruha; vagy mas a poz es ugyanaz a ruha.
2014. ápr. 30. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Kihasználják a közösségi oldal összes funkcióját. Hát ez van, nem mindenki egyforma.

(Egyébként én nem posztolgatok meg ritkán töltök fel. Még mielőtt meggyanúsítotok ezzel.)

2014. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre mondjuk én is kíváncsi lennék, ha valaki netán kifejtené..

Rövidebb verzióban szerintem így akarnak "menők" lenni, vagy nem tudom... Pedig én is lány vagyok, de szinte nem is használom a közösségi oldalakat. Ha valaki látni akar, élőben értelmesebb.

2014. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jha, még egy gondolat. Én is szeretek csinosan felöltözni,de én csak megnézem magam a tükörben és nyugtázom a dolgot. Nah nekik úgy teljesedik ki a dolog, hogy fel is töltök netre. Utána meg várják a sok de szép vagy csajos kommenteket. Biztos szeretik ezt olvasgatni, mert növeli az egót; meg szeretnek rá hasonló lényegtelen dolgokat, meg szivecskéket válaszolgatni.

Hát ők ilyenek.

Te még én pedig másmilyenek.

2014. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jajj túl sok a 77%-os :D

1. és 3. voltam.

2014. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hehe, én az ilyeneket szoktam törölni az ismerőseim közül. :)


Én teszek ki pár havonta új képet, és kész. :) Nekem az a lényeg, hogy azoknak tetsszen, akik engem igazán szeretnek (a családomnak és a legjobb barátomnak, vagy max. még pár közeli barátnak). :)


Üdv: 26/L

2014. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!