Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor mi ajanlatos?

Ilyenkor mi ajanlatos?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem allnak jol a nadragok, mivel eleg combos vagyok. Viszont szoknyakban es mell alatt vagott ruhakban nagyon jol nezek ki. A baj csak az, hogy ugye nem jarhat az ember folyton szoknyaban, es mell alatt vagott ruhaban. Annyi szep szines nadragot lattam, egyszeruen annyira tetszenek, de nem merem megvenni oket, mert ronda vagyok bennuk.

A masik gondom az, hogy ha nincs rajta magassarku cipo slamposnak erzem magam, csunyanak latom a labaimat, egyszeruen undoritanak talalom magam.

21L


2014. máj. 2. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Már miért ne járhatna az ember minden nap szoknyában/ruhában?

Van olyan ismerősöm, akin még az életben nem láttam nadrágot, kivéve sport közben.

2014. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért ne járhatnál mindig ruhában. Én is szoknya-párti vagyok és utoljára valamikor 2012-ben lehetett rajtam nadrág..:D
2014. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csingilingg84 ***** válasza:
Az ember igenis járhat mindig szoknyában. Én is ezt a csoportot erősítem. Hordd nyugodtan, főleg ha jól áll. ;)
2014. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!