Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Bakancs vagy tornaci...

Rockerek! Bakancs vagy tornacipő? Ing vagy póló? Bőrdzseki vagy farmerdzseki? Kedvenc banda? Kedvenc Magyar banda? (Lányok) Szoknya vagy nadrág? Hosszú vagy rövid haj?

Figyelt kérdés
...
2014. máj. 4. 14:28
1 2
 11/14 anonim válasza:

Télen bakancs, nyáron tornacipő

Saját kezűleg átszabott férfi zenekaros pólók; nőiben topok

Bőrdzseki

A7X, BMFV

Magyarból konkrét kedvenc nincs

Mindkettő, szoknyából minél rövidebb

Hosszú, tépett haj :)

2014. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bár inkább goth-rocker-boszi féle valami vagyok, de azért válaszolok :D

- Bakancs, nyáron gladiátorszandál

- Pólók, topok, fűzős felsők és fűzők

- Bőrdzseki

- Bon Jovi, Two Steps From Hell, Sabaton, Pellek, Rob Zombie, Lindsey Stirling, Mushroomhead

- Hú, nem kedvenc, de csak kettőt vagyok képes magyarból meghallgatni: Dharma, Scerra

- Szoknya is meg nadrág is, mindkettőt szeretem.

- Félhosszú szőke haj


24L

2014. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hú nekem nem világos, hogy a saját öltözködésünkre vagy kíváncsi, vagy az ellenkező nemmel szembeni elvárásainkra.... :) Úgyhogy inkább leírom mindkettőt ._.


Én: télen csizma, nyáron balerina, szandál, tornacipő; póló, blúz, pulcsi, ingem egy db sincs, de szeretnék; farmerdzseki; Linkin Park; Fish!; nadrág; hosszú haj


Fiúk: tornacipő, de inkább sportcipő (ilyen deszkás, amiket mostanában hordanak, és nem azok az otromba edzőcipők.. ja és nem Air Max... szerintem a legrondább cipő a világon :'D); póló; bőrdzseki; rövid haj. Tulajdonképpen nem szeretem a bakancsos hosszúhajú, feketében járkáló fiúkat. Az nagy pozitívum, ha rocker, de inkább nézzen ki normálisan.

2014. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Bakancs, de ha nagyon megsülök, akkor tornacipő, de ahhoz már nagyon melegnek kell lennie xD

Pólóra húzok fel kigombolt fekete inget :3

Bőrdzseki.

BMTH~

A nadrágot jobban szeretem, de néha szoknya is jöhet.

Hosszú, vagy félhosszú~

2016. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!