Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Retro...

Mi a véleményetek a Retro Jeans-ről? Miért szeretitek, vagy miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Mindig mindenki fikázza, hogy "miss plázacica bolt", meg ilyenek. Pedig szerintem inkább a sportosabb kategóriát súrolják a cuccok, amiket ott lehet kapni. Nekem nagyon tetszik, és a minősége is jó.
2009. dec. 26. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon szeretem, maximálisan egyetértek veled. Én egyáltalán nem vagyok plázacica, sportosan öltözködöm, és imádom a Retro ruháit.

De várom a kőkemény lepontozást..:)

2009. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
én nekem meg kb miss plázacica a stilusom és nem szeretem a retrot mert nem teccenek azok a cuccok mik ott vannak :)
2009. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tőlem zöld kezet kaptál.;)
2009. dec. 26. 19:06
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretném azokat a cuccokat, mert sportosak, de ugyanakkor csinosak is. Csak sajna nagyon drága és sajnálom rá a pénzt...
2009. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor menj outletbe, ott olcsóbb.

Nekem is kicsit fáj, a szívem, amikor 4-5-6 ezreket adok ki egy pólóra, dehát annyira, de annyira tetszenek.

Most tervezem, hogy elnézek a Premier Outlets Centerbe, hátha ott olcsóbb.:)

2009. dec. 26. 19:14
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát,aki megteheti..én sajna nem tudok ott vásárolni, nekem még5-6 ezer is drága. Azért plázacicázzák,mert sok plázacica vásárol ott,ennyi.Általában van rá pénz..csak azt utálom, hogy akik ott vásárolnak,mert van miből, lefikázzák a többi ruhát, ami olcsóbb, mert hogy az gagyi..basszus,ha egyszer nem telik rá, akkor ez van. A retroval amúgy semmi bajom,csak a rosszindulatú, plázapics*kkal akik mást fikáznak.
2009. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Drága, apró méretek(nem vagyok nádszál), tömegcuccok... nem az én műfajom.
2009. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19:24-sel teljesen egyetértek...
2009. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a bajom hogy egy darabig elég különleges voltam egy retro gatyóval most meg iszonyat tömegmárka lett.
2009. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
utálom ezt a tucat semmilyen márkát...
2009. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!