Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell a másikat lenézni?

Miért kell a másikat lenézni?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem ugy öltözik ahogy kéne meg ahogy más gazdag gyerekek akkor már nem is számít embernek? Olyan érdekes hogy nem mindenkinek telik air-max cipőre meg Dolce&Gabbana parfümre meg pull&bear pulcsira vagy akár lacoste cipőre meg hasonlóra!! Na most itt mi a probléma? Az normális ha egy 8.-os lány kicikiz egy ugyan olyan 8.-os lányt jól öltözik, ápolt, illatos, tiszta csak nincsenek ilyen ruhái, és a haját nem vasalja!? Köszii

2014. máj. 7. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük/vele!!! Én is nyolcadikos vagyok, és engem is szoktak cikizni a fiúk az osztályban... Teljesen normális ruhákban járok (sőt, a pólóim,pulcsijaim nagy része h&m vagy bershka), ennek ellenére folyton leszólnak... mert nincs airmax a lábamon és nincs a mellkasomon a pull&bear felirat... 15/l
2014. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek itt inkább lelki kérdések, és akkor meg rossz kategóriába írtad! Tegyél fel esetleg pár képet, és megpróbálunk segíteni! ;) Egyébként semmi baj nincs azzal, ha nem márkásak a ruhák, néha még az néz ki ízléstelenebbül, ha valakinek a cipője x márkájú, a nadrágja y, a felsője meg z, és mindegyik tele van nyomatva a márka logójával, feliratokkal, stb, mint aki felvesz egy sima nadrágot, felsőt és cipőt, de PÁROSÍTJA AZOKAT SZÍNBEN ÉS STÍLUSBAN!!!!
2014. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudjátok van az a tornacipő amin csillag van és méreg drága. Eleinte hordtam egy sima tornacipőt, szar vagy. Aztán egy gumit kivágok, csillagot és feliratokat rajzolok rá, de menő vagy!!!, meg kasza a csukád... Majd leszettem és megint szar vok. Röhejes a mai világ...

Mogyi

2014. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi, ne foglalkozz velük, ha van önbizalmad, akkor senki nem fog cikizni. Egyébként szerintem olcsóbb ruhákból is pont olyan jó öltözékeket lehet összeállítani, mint a márkásakból. Az előző szerintem a converse-re gondolt, ami egyébként elárulom pont ugyanannyiba kerül, mintha állandóan újat kéne venni egy olyan cipőből, ami pár hónap alatt tönkre megy. A converse jó utcára, jó iskolába, jó otthonra, jó sportolni, jó túrázni. Szóval innentől fogva sem kell fikázni, amiért nem két fillér, mert legalább "van értelme", mint cipőnek :D Egyébként, Kérdező leleményesnek kell lenni. Az csak rajtad múlik, hogy tudsz-e úgy jól öltözni, hogy a minimális manit kelljen kifizetni érte. Vadássz az akciókra, sőt, menj a turkálóba, sokkal sokkal egyedibb darabokat lehet szerezni, mint a legtöbb ruhaboltban. Szerintem nagyon élvezetes új öltözékeket összeállítani bármiből. És nem feltétlenül csak az néz ki jól, ami drága márkájú. Ha szépen és ízlésesen öltözködsz, senki meg nem mondja, hogy milyen márkája van a ruhádnak, és ha kitalálnák, sem lenne kedvük cikizni, hiszen jól néz ki :)
2014. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez lelki kérdés nem értem :) Az hogy ennyire elcseszett ez a világ és hogy sok szülő elrontja a gyerekét, mert amit kiejt a száján mindent megvesz neki VAGY hogy sok gyerek a ruháid márkája alapján dönti el hogy te érsz-e valamit, és hogy érdemes-e veled barátkozni... Na ezekhez semmi köze a lelki világodnak vagy az enyémnek! Nekem is van csillagos torna cipőm meg márkás ruháim,de ezek a lányok már akkor lenéznek ha mondjuk május 1.-től a rózsaszín-neon zöld air-max a divat és nekem május 2.-án még nincs a lábamon! Ok kicsit túloztam, de majdnem így van. Azért köszi mindenkinek a válaszokat és a tanácsokat aranyosak vagytok. Stílusom van csak nem értem ezt a világot, olyan nehéz barátkozni és beilleszkedni hogy fúúú :(
2014. máj. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!