Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért kell a másikat lenézni?!?

Miért kell a másikat lenézni?!?

Figyelt kérdés

Van egy tánc, amit szeretnék megtanulni, mert jó érzékem van hozzá, nagyon szeretem és szeretném majd ha profin megy tanítani is.le tudok belőle vizsgázni, de tudom hogy még sokat kell tanulnom,rajta is vagyok.

Felhívtam egy tanárt pár napja, hogy mire figyeljek, milyen a vizsga stb..egyből kérdezte hogy van-e valami végzettségem-mondtam hogy nincs, de nem kell hozzá, később viszont igen és akkor természetesen megcsinálom."hááát ÍGY NEM LESZ JÓ, mert én előtte egy évig heti xszer jártam egy profi tanárhoz, napi xszer gyakoroltam, mert nem fogsz tudni tanítani".(Ő ezt miből gondolja?!)

Mondtam hogy természetesen én is sokat gyakorolok.Járok órákra és már most kitűnök a többiek közül, sokszor vagyok a tanár mellett.

Láttuk azt a nőt színpadon, háát mindenki azt mondta hogy én már most jobb vagyok.

Most azért mert ő neki ennyit kellett tanulnia hogy egy ilyet fakítson, attól én nem lehetek jobb és ügyesebb?

Tudom azt is hogy én sem vagyok még tökéletes, de én nem érzem hogy nekem ennyit kellene tanulnom azért, hogy taníthassam is.


2011. szept. 18. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nézd... Ilyen emberek az élet minden területén vannak.

Nem kell vele törődni.

Ugyanakkor talán a tánc iránti alázatot meg kellene tanulnod, mégha rendkívül tehetséges is vagy. (amihez gratula!)

Az én sportomban ugyanez a helyzet - lovaglás - fél éve, egy éve lovagol az illető, és azt hiszi, már ő az amazonkirálynő. (de ez persze csak addig tart, míg egy komolyabb feladatot nem képes sokadszorra sem megcsinálni/tatni a lóval, vagy épp felkeni terepen egy fára.)


Szóval szerintem próbálj mindenkitől mindent ellesni, minél kisebb "arccal" és akkor jó táncos leszel. :)


Sok sikert!!

2011. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon összevissza fogalmaztál,de amit kivettem belőle,hogy a csajszi nem akart magának konkurenciát,azért rázott le.

Ha nem akarnád oktatni is azt a táncot,csak csinálni,más lett volna az egész beszélgetés.

Rossz volt a taktikád,túl sokat mondtál el magadról.

2011. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!