Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudják az emberek lenézni...

Hogy tudják az emberek lenézni a másikat az öltözködése miatt?

Figyelt kérdés

Most ízlésről beszélek,nem higiéniáról!

Miért baj az,hogy ha pl valaki a lilát szereti,nem a sárgát?Miért fáj ez egyeseknek?Miért nézik le az embert csupán azért,mert más a stílusa/mást szeret?Az előbb olvastam egy kérdést,ciki e,ha valaki nem nőiesen öltözködik,hanem pl sportosan..nincs rá szó,hogy milyen förtelmesen lenézik egyesek a másikat!Ezek az emberek mondják már meg,az teszi őket többre,hogy mit vesznek fel?Vagy csak jódolog másokat lenézni,mert nem azt szereti,amit ők?Ezeknek az embereknek rohadtul kíváncsi lennék az érveikre!!!


"Ruha nélkül a király is olyan,mint bárki más!"


2010. febr. 9. 14:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

sztem tudom melyik kérdés az, ott "harcba is szálltam" az egyik ilyen kommentelővel. azt írta h ő lenézi azokat akik nem öltözködnek nőiesen. vagy vmi hasonlót.

hát erre nehéz is bármit írni, mert az ilyennek nehéz elmagyarázni, h eleve nem attól lesz vki nőies, mert magassarkút és szoknyát hord. igazi nő akkor vagy, ha farmerban, edzőcipőben és egyszerű felsőben is nőies maradsz.

énsemvagyok magassarkús szoknyás nőci, de sosem volt még panasz a nőiességemre. mert igenis egyszerűbb ruhákban is lehet nőies lenni. ha belülről fakad.

2010. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Nah, itt van az "ellenség" is, nem szabadultok. Azért, mert az ember "belsője", amire annyira szeretnek hivatkozni, nem létezik. Az ember a reakcióiban létezik. A külsejében létezik. A ruházatunkkal kommunikálunk a külvilág felé. Saját magunkat, a reakcióinkat is befolyásoljuk vele. Ezért nézem le. Mert ha valaki nem képes nőként viselkedni (értsd fentebbiek alapján), akkor miért nézzek fel rá?
2010. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

de most őszintén. te miért nézed le azt aki edzőcipőt hord magassarkú helyett? és akkor farmert hord csini kis miniszoknyák helyett? és aki nem teis ki a melleit? ezt miért kell lenézni? és mért gondolod azt h vki a ruházata alapján lesz nő? temég sosem láttál szexi farmeres edzőcipős nőt?

tucatjával vannak az ilyenek, h felveszek egy szoknyát, egy magassarkút, megegy hasig kivágott felsőt, és illegnek_billegnek, h ők mennyire nőiesek. ez annyira semmitmondó, annyira átlagos, annyira semmi nincsen az ilyenekben. és tucatjával vannak az ilyenek.

2010. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

Ezt is több helyen leírtam már, hogy NE GONDOLKODJ VÉGLETEKBEN. A torna/edzőcipős farmeros kapucnis pulcsis (amiről a másik topigban szó volt), az egy véglet. Egy másik véglet a mindig magassarkúban tipegő, miniszoknyás, csöcskidobós. De vannak egyébfajta, női cipők (lapos sarokkal), vannak esztétikusan kinézű magassarkúak is, vannak nadrágok olyan anyagból, amit nem a strapabírása miatt fejlesztettek ki (farmer ugye aki a földet túrja, ott ez a lényeg, nem a divatolás), vannak szolídabb, ízlésesebb szoknyák, csinosabb pulcsik, pólók.


Az edzőcipő, farmernadrág és kapucnis pulcsi az férfi ruházat. Akármennyi csillogást raknak rá és akármennyire feszül, akármennyire rózsaszín.

2010. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

teis végletekben gondolkodsz.azthiszed h faremrból, edzőcipőből és kapucnis pulcsiból csak pasis létezik?

és nem, nem a rózsaszín és csillogó-villogó mintázatúra gondolok.

teis ugyanúgy beleveted magadat a végletekbe.

amúgy ki beszélt itt férfias holmikról?

az én cipőm pl adidas, és nem, nem pasis, tök csajos, a formája is, meg a kinézete is.

a farmerjaim mind csípőfarmerok és feszülnek rajtam.

a kapucnis felsők pedig nem, nem bő és alakot elrejtő pulcsik, hanem vékony anyagú, feszülős, és nagyon jól lehet bennük kihangsúlyozni a melleket, és mégcsak kisem kell pakolni őket hozzá.

giondolom neked ezek eszedbe sem jutottak, mert teis csak a másik végleted ismered, a ronda futócipők, a bő farmerok, és a 3szor akkora alakot elrejtő kapucnis felsőket.

akkor meg ne ugassál nekem végletekről, légyszíves, mikor ugyanúgy teis csak a végletekről beszélsz. mostmár felhúztál, pedig nyugodt ember vagyok. de az agyamra mennek az ilyen emberek, akik kur_vára okosnak hiszik magukat, papolnak itt a végletekről, miközben annyira primitívek, h ők is végletekben gondolkodnak, csak éppen a másikba....gratulálok...a nőiességed helyett inkább az eszedet javítgasd kicsit.

2010. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

egy kis segítség.

ő pasis? pedig farmerban van: [link]

hát ilyesmi az én stílusom is.

és ehhez bőven jól áll egy csajos, laza sportos cipő.

2010. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

és itt? [link]

ittis pasis, mert egy egyszerű farmer és egy még annális egyszerűbb ujjatlan van rajta?

2010. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

hm? [link]

linkeljek még?

2010. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Na végre valaki aki elfogadja, hogy létezik szexy, csinos, vonzó nő sportcipőben is. Én se veszek fel magassarkút és cicanadrágot, inkább fari, sportcipővel. Én nem azt kérem, hogy nézz fel rám, hanem hogy fogadj el, sőt azt sem kérem, hogy fogadj el, csak légy közömbös. Mert azt tapasztalom a hozzád hasonlókkal, hogy szeretnek beszólogatni, megbámulni, ezt rossz értelemben értem. Nem kell nekem az hogy felnézz rám, hiszen én sem nézek fel a magad fajtákra, csak azt kérem viselj el. Sőt ruha alapján én senkire nem tudok felnézni. Felnézek a felettesemre, aki nagyon sok mindent vitt véghez karierrje során, felnézek a tanáromra aki országosan elismert régészeti prof. mégis néha úgy néz ki mint egy csöves. Tanuljuk meg kérlek elfogadni egymást.
2010. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy férfiasan néz ki. Egy szóval sem. Majd ha megtanulsz olvasni, folytathatjuk.
2010. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!