Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy Aerosmith-es...

Lizzie-chan kérdése:

Szeretnék egy Aerosmith-es pólót, hol nézzek utána?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy olyan pólót, amivel jelzem, hogy imádom az Aerosmith együttest, és rengeteg helyen kerestem, de mindenhol vagy azt látom, hogy inaktív az eladás, vagy pedig nem találok semmit :( Valaki tudna nekem segíteni? Előre is köszönöm! :)

#rock #heavy metal #Aerosmith #hard rock #Steven Tyler #blues-rock #Joe Perry #Tom Hamilton #Brad Whitford #Joey Kramer
2014. máj. 10. 01:27
 1/10 anonim válasza:
Hát mondjuk én a Guns N' Roses pólómat csináltattam egy üzletben. Vittem egy pólót és egy képet, amit rá szerettem volna vasaltatni (ezt így mondják?) a pólómra és megcsinálták.
2014. máj. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ui: meg szerintem rendelhetsz netről is.
2014. máj. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Itthon sajnos tényleg elég gyér a felhozatal. Vagy rendelni kell, vagy csináltatni (vagy külföldön venni ha olyan helyen jársz).
2014. máj. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj, hogy kisvárosban lakom (Sárospatak), és egy nem túl nagy város (Sátoraljaújhely) is 12 km-re van tőlünk. Eddig a városban az egyetlen pólócsináltatós üzlet (Pólópont) úgy tudom, hogy bezárt, más meg nem nagyon van itt... A következő város Miskolc, 45 perc-1 órányira innen.

A netes rendeléssel meg az a problémám, hogy nem nagyon találok olyan oldalakat, amiken még él az eladás, vagy pedig lenne rajta Aerosmith-es póló. Van egy honlap, az USApolo, de nem merek kockáztatni vele, miután egy barátom rendelt onnan, és mondjuk M-est kért, de S-est kapott + a póló anyaga szerinte elég rossz minőségű. Vaterán pedig nem nagyon látok pólókat... Nos, emiatt is kértem én segítséget. :/

2014. máj. 10. 14:26
 5/10 Don't try so hard válasza:

[link]


[link]



[link]


mondjuk, hatha talal valamit :)

2014. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerintem már ezeket is néztem ... :) :/
2014. máj. 14. 23:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem, itt vagy még. Július 26-tól a Lidl-ben póló, pulcsi! :-)
2014. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :) majd utána nézek már :)
2014. júl. 25. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
én is a lidl-ben láttam, sőt, én ott vettem AC/DC-s pulcsit :D
2014. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az Aerosmith hivatalos honlapján az aerosmith.com -on is lehet reeengeteg pólót és más cuccokat rendelni! :D

Szerintem nézd meg ott is.:)

2015. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!