Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire kell kiöltözni egy...

Mennyire kell kiöltözni egy diploma osztóra és az utána lévő vacsorára? Linkelnétek?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam ilyen ünnepségen.

Legutóbb esküvőn voltunk, ott kosztüm volt mindenkin, illetve volt akin csak egy farmer és egy fehér blúz volt.


2014. febr. 8. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú vagy? És az se mindegy, hogy hány éves vagy.

Amúgy ezt mindenki másképp gondolja... szerintem azért illik kiöltözni. Az ünnepeltet is megtiszteled vele.

Ha lány vagy, akkor mindenképp valami egyberuhát vegyél fel. Blézert is vehetsz hozzá, a lényeg, hogy csinos, és visszafogott legyen.

Ha fiú vagy akkor öltöny.

2014. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, de sajnos nincs egybe ruhám, ill van, de nyári.

Akkor biztos meg fognak szólni, de sajnos nem tudok most 10-20 ezreket álldozni az öltözékemre.

Köszönöm.

2014. febr. 8. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Kosztümöd van? Az is tökéletes.

Ha az sincs, még akkor is próbálkozhatsz valami elegánssal. Szerintem egyáltalán nem kötelező egyberuhát felvenni. Főleg télen.

2014. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk annak idején megmondták, hogy fekete nadrág/szoknya és fehér blúz, akinek nincs, oda se jöjjön. Aztán meg mindenféle pepita meg színes cuccokban slasszéztak ki a diplomájukért. Azért ne túlozz a több tízezrekkel, csak van egy fekete nadrágod meg egy fehér blúzod, nem?
2014. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha végképp nincs semmi, amit felvehetnél, még mindig kölcsönkérhetsz valakitől. a szobatársam is úgy ment egy rendezvényre, hogy a fehérneműjén Xd és a kabátján kívül minden kölcsönkért volt rajta. Én adtam a nadrágot, szobatársunk a cipőt, másik szobatársunk a blúzt, csoporttársunk a kosztümfelsőt.
2014. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az én diplomaosztóm lesz.

Fekete nadrágom van, blúzom az nincs, csak lenge nyári, majd kitalálok valamit.

Kosztümöm van, 2, az egyik nagyon bő, a másik pedig szűk.

Komolyan mondom, hogy nekem nincs elegáns cuccom, nem járunk sehova, majd 3 éve ki sem léptem a házból (kivéve a boltba, de oda nem kell kosztüm). De úgy tűnik be kell szereznem, hisz az idén állásinterjúm is lesz és ballagásra is mennünk kell, na meg most ez a diplomaosztó.

2014. febr. 8. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát így eléggé ajánlott kosztümöt venni. Ha nem a tiéd, akkor lehet lazábban is öltözni, nem kell fekete-fehérben.
2014. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!