Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy átlagos méretű nőnek mi a...

Egy átlagos méretű nőnek mi a mérete? S és M az csak kislányoknak való? Melyiket rendeljem?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 13. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod a saját méreteidet? Lehet az átlagos bármelyik ha te kisebb/nagyobb vagy. Vannak mérettáblázatok mérd le magad az biztosabb válászt kapsz mint itt
2014. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, azért van a mérettáblázat, hogy az alapján tudj rendelni.
2014. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, mert véletlen se rendelheti a barátnőjének mondjuk... -.-"

Ázsiai cucc, annál általában kisebbek a méretek, S/M kisebb méretű hölgynek való, de azért a mérettáblázat alapján sacc/kb be tudod lőni valamennyire.

2014. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3# ha a barátnőjének akar rendelni akkor kihúz egy bugyit meg egy melltartót a fiókból és megnézi
2014. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Le van írva hogy ez free size, tehát S vagy M, mindegy melyiket rendeled, mert ugyanakkorák, kínai méretek, szóval nagyon vékony alacsony lányokra jók csak.
2014. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem feltétlenül nagyon vékony és nagyon alacsony lányokra valók az S/M méretű kínai ruhák. Én 160/45 vagyok, de rám a legkisebb méretű kínai ruha is nagy általában.
2014. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en meg 170 centi 53kg vagyok, es inkabb s, xs a jo, ritkan az m..
2014. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!