Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a cikibb: olyan ruhában...

Mi a cikibb: olyan ruhában járni, amiből kifogytam, vagy amelyiket kihíztam?

Figyelt kérdés

Mostanában sajnos nem nagyon van pénzem kajára, meg sokat rohangálok, így fogytam 5-6 kilót, ami sajnos látszik a ruháimon. mivel kajálni is alig futja, ezért új ruhákra pláne nem...

nagyon gáz, ha az egy-két számmal nagyobb rucijaimat veszem fel?

visszahízni nem szeretném, és nem is nagyon van rá lehetőségem.

idióták kíméljenek! az értelmes válaszokat pedig köszönöm. :)


2008. júl. 29. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki.Nyár van szellös is legalább.:)Ha dolgozol,fizetéskor keress valami durit.Én potom pénzekért szoktam találni tök jo cuccokat.
2008. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
azt én is javaslom, hogy nézz szét a turiban, én most zsákmányoltam, egy hibátlan levi's szoknyát300 pénzért. VAgy ha van arrafele egy ügyes varrónő... én is úgy szoktam járni, hogy a ruháimat általában én nem veszem, hanem varratom, és ha kifogyom akkor egy nadrágot pl 300 Ft-ért beljebb szűkít a varrónőm.
2008. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi, amúgy kb csak turiban vásárolok, mert imádom az egyedi, minőségi cuccokat. viszont komolyan semmi pénzem... eddig nem kaptam fizut, mert még nem váltottam ki a vállalkozóit.

na, de azért köszi a tippeket. :)

2008. júl. 29. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!