Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet hogy hülye kérdés, de...

Lehet hogy hülye kérdés, de honnan tudom h milyen stílus illene hozzám?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni,úgy érzem h elég sok cuccom gyerekes,23/F vagyok,férfiasabb,nincs kölyökképen mint nagyon sok embernek,inkább borostás néha szakállasabb vagyok,edzem szóval sportosabb nagyobb vagyok,és szégyenemre még mindig nem tudom eldönteni h milyen stílus illene hozzám

2014. máj. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az amit szeretsz.
2014. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LamboLover ***** válasza:

Én is sokat ugráltam stílusok között.

Igaz én nő vagyok de mindenféle voltam már. Divatos, rocker, metalos, sima egyszerű, gyerekes... minden volt már aztán mostanába kezdem megtalálni, hogy hozzám a reggae illik leginkább külsőre is belsőre is személyiségre is, mindig is az illett hozzám, csak nem láttam.

Próbálgatni kell..

Lehet, hogy hozzád az elegáns fog passzolni de lehet, hogy a laza vagy bármi más. Attól függ te milyen vagy, mit szeretsz. ezt neked kell megtalálni.

2014. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:),igyekszem eltalálni,de lehet h a elegánsabb a nekem való,meglátjuk:D
2014. máj. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!