Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne megvenni a férfi...

Gáz lenne megvenni a férfi cipőt? SOS

Figyelt kérdés

Lány létemre elég nagy lábam van (42) és ez miatt alig tudok találni cipõt. Tegnap bementem egy kínaiba, és egy fekete vászoncipõ (hasonló mint a Vans, de nem az) nagyon megtetszett. A baj az volt, hogy 40-nél megállt a nõi méret. Férfiba láttam egy teljesen ugyanolyat, abból volt 42-es is. Ma megyünk vásárolni, érdemes lenne megvenni, vagy gáz?


13/l



2014. máj. 20. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne gáz? Azért rakták oda a férfi részhez mert nagy méret és az férfiakra jellemző, de ha neked olyan kell akkor vegyél onnan. Én is vettem már, mert az is jellemző hogy a női cuccokhoz csak a színes vacakokat teszik, nekem meg pont a komolyabb darabok tetszenek.
2014. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz..most mondtad, hogy teljesen ugyanolyan, mint a női, akkor meg miért lenne gáz? Senki nem fogja megmondani, hogy jéééé, az egy férfi cipő:D
2014. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz :D
2014. máj. 20. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, vedd meg! :)
2014. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is vettem már férfirészlegről egy tornacipőt, inkább tűnt unisex-nek a fazon alapján, de a sötétszürke színe miatt gondolom inkább odatették a férfi dolgok közé. Én nem éreztem megvenni cikinek, felpróbáltam, jó volt, tetszett és megvettem.
2014. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Fú, még szerencsés is vagy, az álomcipőmet még csak 42-től felfelé gyártják :D

Szerintem simán jó, vedd meg nyugodtan, senki enm fogja megmondani róla, hogy ez most férfi. Nekem is sok férfi cipőm van (Vans Oldskool, Martens 1460) meg uniszex is. Van pár női, és a szabásán kívül nem vettem észre nagy különbséget.

2014. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. Én edzőcipőből vettem férfit, mert nem volt a női között olyan, ami ne nyomta volna a lábam.
2014. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!