Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvegyem, vagy ne vegyem? :S...

Felvegyem, vagy ne vegyem? :S (Lányok, fiúk vegyesen)

Figyelt kérdés
Szóval, szilveszterre azt találtam ki hogy valami minirucit veszek fel. Egyrészt mert 1-2 évente 1x merek szoknyát venni, másrészt mert mióta (több mint fél éve) együtt vagyok barátommal, még nem is látott szoknyában. DE... A lábaim mindenki szerint formásak, és izmosak. Csak az a helyzet hogy születésem óta picit görbék. Senki szerint nem gáz de engem hihetetlenül zavar. A fenekem viszont állítólag verhetetlen.. szerintetek a fenekem miniszoknyában ellensúlyozná a görbécske lábaimat, vagy inkább ne húzzak szoknyát?:( Köszönöm előre is azoknak, akik szánnak pár szót a buta kérdésemre!
2009. dec. 29. 13:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Láttad már Sarah Jessica Parker (Carrie Sex és New York) lábait? Annál görbébb szerintem nincs és mégis ilyenekben mászkál. És mégis jól néz ki!
2009. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
vedd fel a minit és ha annyira zavar a lábad akkor egy dögös csizmával vond el róluk a figyelmet
2009. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnődnek nem elbizonytalanítania kéne téged, hanem bíztatnia. Ha szeretnél szoknyát felvenni, hát vegyél! Senkinek sem tökéletes a teste, de attól még nem kell eltakarni. Úgy öltözz, ahogy neked tetszik, és jól érzed benne magad!

Ki tudja, lehet, hogy ha felveszed a szoknyát, és jól érzed magad benne, akkor ezentúl nem csak évente egyszer fogsz szoknyát húzni. :)

2009. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ha szerinted görbék lábaid......gondolj bele hány százalékban,majd oszd el kettővel.Na mások ennyire látják annak.:)
2009. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Én is csizmára gondoltam egyébként, és még ma igyekszem belinkelni az "alvázamat":D
2009. dec. 30. 13:18
 16/19 anonim ***** válasza:
És a felezés után szorozd meg nullával, na kb ennyire érdekli a pasikat, hogy görbe vagy sem. A szoknya szexi :)
2009. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
sajnos a képet nem sikerült elkészítenem:( Azonban egész nap mikromini után rohangáltam és meg is lett;):P majd buliba indulás előtt ellövöm a fényképezőt és feltöltöm h végül is hogy megyek el:) Köszönöm Nektek! Boldog újévet!:)
2009. dec. 30. 21:14
 18/19 anonim ***** válasza:

Kicsit későn írok, de hátha valakit érdekel, ha nem így jártam X)

Szerintem nyugodtan felveheted. Szerintem ismered Christina Aguilera-t. Napokban olvastam h nagyon görbe lába van és még is miniszoknyát hord. Sőt az egyik klipjében (ahol Lil Kim-mel énekel) abban látszik is


http://www.youtube.com/watch?v=yDnyuDznEA0 (0:32-től)

2010. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem dehogy késő:) Aranyos vagy. Igen tudom egyébként, én is láttam róla fotókat, de ő mégis csak Christina Aguilera:D Amúgy felvettem és mindenkinek nagyon tetszett:P
2010. jan. 4. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!