Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Replika? méret? Lent több!

Replika? méret? Lent több!

Figyelt kérdés

A Nike AirMax/Free replikák jók?

minőség, kinézet.. egyebek


illetve, aki rendelt már külföldről, az segíthetne...

ha 38as a lábam, és rendelek kínából olyan cipőt, amit itthon a boltban felvettem, és jó volt a 38as, akkor valószínű, hogy a kínából rendelt 38as ugyanolyan cipő is jó lesz rám??


van valakinek tapasztalata?!:))


2014. máj. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de általában van egy táblázat is, amiben a talpméretedet cm.ben is meg tudod nézni! Melyik oldalról rendelsz?:)
2014. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most epp az aliexpresst probalnam ki:)
2014. máj. 20. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Minőség? Egy hamisítványtól minőséget vársz? Miért?
2014. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pfff...megvennéd a sz.r hamisított cipőt, ahelyett, hogy vennél abból a pénzből egy kevésbé "menő", de jó minőségű márkás darabot? Gratulálok, tedd tönkre a lábad.
2014. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem eddig mindenki azt mondta, h ugyanolyan jo.

sőt láttam is, és ugyancsak jó volt, UGYANOLYAN mint az eredeti, semmi baja nem volt..amugymeg vettetek onnan cipőt? vagy tönkre ment a lábatok? vagy honnan tudjátok ennyire?

2014. máj. 21. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm rendelt replikát fbon. Fáj benne a lába, térde, és gyönyörű bőrkeményedés lett a talpán. Persze hordja, mert menő, meg 17000-ért nem fogja kidobni.
2014. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
es nem lehet, hogy egyébként is fájna a laba az eredetiben is?
2014. máj. 21. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!