Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti ilyen nagy melegben...

Lányok ti ilyen nagy melegben nem izzadtok be "ott lenn"?

Figyelt kérdés
Ma láttam feltűnően sok lányt hosszú farmernadrágban és hosszúújjú felsőben, de iszonyúan meleg volt és akkor fogalmazódott meg bennem a kérdés. Szóval? :D

2014. máj. 23. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Miden nap fürdés, vagy parfüm, ezt még mamám mesélte, persze enyhén nem kell túlzásba esni, mert akkor attól lesz kellemetlen, végül is az is egy testnyílás, mint egy hónalj vagy nyak stb.
2014. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
"égül is az is egy testnyílás, mint egy hónalj vagy nyak stb." :DDDDD LOL :D a hónalj és a nyak mióta TESTNYÍLÁS? :D
2014. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

atya isten... teis a lényeget ragadtad meg XD

úgy értettem ha nem lett volna érthető (omg) hogy oda is szoktak tenni attól mert rosszul fogalmaztam meg attól ez még így van :) XD

2014. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Semmi logika se volt a szövegedben ("omg"). Mit hallottál te nagyanyádtól? :D Hogy naponta fürödtek? :D Hát gratulálok, ha te nem... mivel csak hallottál róla. Amúgy meg ki az a hülye, aki dezodorálja a nyakát és a lába közét? :D Van baj...
2014. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

ki mondta hogy hülye vagy?:)

és ki mondta hogy nem fürdök naponta vagy mivan?:D

én csak válaszoltam egy kérdésre :)

amúgy meg kéne tanulni értelmezni, mert nem a fürdést hallottam nagyanyámtól XD

utálom az olyan embereket akik nem tudják a választ csak belepofáznak valami 'értelmeset'

na mindegy,szép délutánt nem fogok én itt száj karatézni,hogy én mit csinálok egy nap, de ha ennyire érdekel és ilyen unalmas az életed dobj egy üzit és megbeszélhetjük ;)

2014. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%
Tényleg érdekesen fogalmaztál,és akkor még óvatos voltam.És még meg is akarja magyarázni a hülyeségét.:)
2014. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nem, azt ìrta hogy ha nem tudtak fürödni akkor beparfümözték; mivel közzé tette a "vagy" szót.


Ott lent pont hogy nem. A lábszáram max.

2014. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úristen, nehogy már ajánlj, hogy fújja be parfümmel az intimrészét :DDD Hát nekem már csak a gondolat is fáj...


Kérdező: Én nem szoktam.

2014. máj. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!