Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 157 cm,47 kg,14 éves lány...

157 cm,47 kg,14 éves lány vagyok. Velem egykorúak/segítőkész idősebb lányok? Melltartó ügy. (:

Figyelt kérdés
Nos, úgy döntöttem, hogy ideje beszereznem egy melltartót. Eddig nem nagyon érdekelt, mert topot hordtam, de már elkezdtek emiatt csúfolni, meg minden, szóval... Kiszámoltam, 70/a-s melltartó kéne nekem. Mi erről a véleményetek? Kérlek kíméljetek a beszólásokkal, hogy "neked még nem kell melltartó", mert ha ránéztek a 12 évesekre, a 90%-on merevített melltartó van - tisztelet a kivételnek... Szóval, valaki? Még elég tapasztalatlan vagyok, de nyitott az új dolgokra :)

2014. máj. 23. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:

hát van ez a szabvány, hogy mi alapján tudod milyen kell, ha neked 70A jött ki, akkor vegyél 1 olyat, és ha nem jó, akkor tudni fogod, hogy nagyobb kell legközelebb.Ű

Ezt mindenki bebukja minimum 1szer, hogy rossz méretet vesz,még akkor is ha tudja mi a mérete, mert pl egy 70B és egy másik szintés 70B között is lehet méretkülönbség.

Én már láttam olyan B kosarasat boltban, ami inkább C volt, meg A-ba ami inkább B már.

Szóval emiatt is nehéz, mert hiába a szabvány méret, akkor se egyformán gyártják. Pont mint a ruhák, pólóknál.

2014. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés?

Ha akarsz, vegyél!

Viszont nyáron a leheletvékony anyagú, merevítő nélküli ezerszer jobb kényelmi szempontból (felnőttként is ezt választom).

2014. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Veled egyidős vagyok, szerintem olyan melltartót vegyél, amiben egy vékony (de tényleg vékony) szivacs van, de ne push-up-osat. Egyébként meg nincs ezen mit beszólni, szerintem nincs olyan, hogy gáz a kicsi mell vagy a nagy mell. A nagy mell se jobb, nekem 85/C és gyűlölöm, sokkal jobb lenne, ha kisebb lenne.

2014. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

en is hasonlo korban voltam mikor elkezdtem hordani, de meg is bantam kicsit. Valoszinuleg feszesebbek lennenek most ha akkor tovabbra is maradok a toppnal. Mostanaban visszatertem, illetve amelyik ruha nem latszik at ( es a bimbo sem csucsosodik ki belole) azala egyaltalan nem hordok. Azota valamelyest javult a helyzet. A kulonbseget a veled egykoru hugomon latom ( o sem hord es neki sokkal feszesebb). A fiuk azt szeretik ;) szoval ha ram hallgatsz maradsz a toppnal es a csufolodok fogjak megszivni h 16 evesen mar a koldokukig er a melluk.


Ha nem szeretnel lemondani a melltartorol akkor is szivesen segitek, elvegre a te dontesed. Ha a meretedet tudod mi sem egyszerubb! Bemesz egy boltba (ha nem akarod minden vagyonodat erre kolteni akkor mehetsz Azsia centerbe vagy a piacra, valamifele outletbe, mert nem olcso mulatsag) es beviszel par darabot a meretedben. Folprobalgatod. Amire fiyelj, hogy kenyelmes legyen, ha van ra idod probald ra a polod, hogy lasd termeszetes hatast nyujt-e nem pedig csak ket labdacs a melled helyen. Nezd meg ha mozogsz benne nem csuszik-e le a pant vagy nem lesz-e kenyelmetlen. Azt hsizem ennyi, de lehet kihagytam valamit.


remelem segitettem :))

2014. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Sokat segítettetek! És figyelembe veszem a nyarat, ez eszembe se jutott volna! Ment a "like" :)
2014. máj. 23. 21:10
 6/10 anonim válasza:
100%
Vásárlásnál próbálj fel több fazont, hogy el tudd dönteni melyik a kényelmesebb. Illetve én a helyedben beszereznék egy sport melltartót is mivel sokkal kényelmesebb viselet.
2014. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os válaszolónak, felpróbálni vásárlásnál?

Mégis hogy? Ahol én lakom és a környező városok boltjaiban sem lehet nem is engednek fehérneműt felpróbálni.

2014. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz 7-es, de errefelé a legutolsó kínai üzletben IS fel lehet próbálni! Melltartót nem is szabadna próba nélkül venni. A bugyi más, azt tényleg nem engedik, de érthető is.
2014. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

persze bugyinál jóhogy nem

De itt melltartót se lehet, még csak be se vinni a fülkébe, mert nem engedik meg.

Amúgy ez a híres Borsodba van :(

2014. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
6-os vagyok. Miskolcon lakom és nem egy melltartót vettem már de eddig még a legkissebb fehérneműs boltban is fel lehetett probálni. Ugyan ez vonatkozik a kínai üzletekre is. Nem tudom te hol és hogyan vásárolsz, de én próba nélkül nem vagyok hajlandó semmi megvenni.
2014. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!