Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El szeretnék hívni egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretnék hívni egy lányt edzésről csak attól félek hogy rosszul fog elsülni. Én 13 vagyok a lány pedig egy fél évvel idősebb. Hogy hívjam el? Egyből kérdezzem meg vagy még úgymondva vezessem fel?

Figyelt kérdés
Első randi
2014. máj. 20. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Fél évvel fiatalabb.
2014. máj. 20. 18:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá egyszer, és kérdezd meg, nincs-e kedve veled fagyizni valamikor. Vagy pl. nem tudom, hogy jártok haza edzésről, de mehetnétek együtt, elkísérhetnéd egy darabig, és addig beszélgethetnél vele kb. bármiről.
2014. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 liza6789 ***** válasza:
csak menj oda hozzá:)) de előbb ne támadd le mert még kicsi és nem tud mit kezdeni vele ( lehet) hanem beszélgess vele és csak utánna térj rá a dologra:) hívd el beszélgeni,moziba,fagyizni.pizzázni:)) sok sikert :) 15L
2014. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült a mozi!
2014. máj. 21. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!