Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a tapasztalat outlet...

Mi a tapasztalat outlet terén? Megéri? Mennyivel lehet olcsóbban vásárolni az outletekben? Milyen színvonalon? Holnap megyek, hátha találok valami leértékelt jó cuccot?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, ha pl.: bolti ár 15 ezer akkor átlagban mennyiért adják? Milyen a viszonylat? És mikor érdemes menni oda pl.:hónap végén?
2009. dec. 30. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

van amit megkapsz nagyon olcsón, pl ha a bolti ár 15 akkor megkaphatod kb a feléért vagymég olcsóbban, de ezek általában azok a ruhák, amik senkinek sem kellettek és nemtudják hol eladni.

az olyan ruhák amik még ki is néznek vhogy és vanrá kereslet azok annyira nem olcsóbbak, talán csak 2-3 ezerrel ha a 15 ezres példát vesszük.

én ezért nemszoktam odajéárni, mert a benzinpénz kb annyi lenne mint amennyit spórolnék az outletben ígymeg tök felesleges volt.

2009. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én az M3 outletbe szoktam felmenni és tök jó cuccokat lehet kifogni olcsón:D egyszer vettem egy skechers topánkát, tök jól nézett ki az eredeti ára asszem 8 ezer volt és megvettem 2 ezerért:D
2009. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az igazán jók, amikből méret is, azok 30%- kal vannak leárazva.

Amik 70%- kal, azok vagy sz@rok vagy mérethiányosak.

Ha útba esik nézd meg, de emiatt ne tankold tele a kocsit drága benzinnel :)

2009. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam, de semmi nem volt olcsóbb, sőt, volt amit drágábban adtak, mint pl a Westendben.. Egyedül a Skiny (az viszont féláron volt). Azóta biztos változott a helyzet, én még akkor voltam, amikor az első nyílt Magyarországon, de az nagyon nem arról szólt, amiről kellett volna..
2009. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!