Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A testszínű harisnya tényleg...

A testszínű harisnya tényleg ciki?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha nagyon jó minőségű, márkás, világos, púderszínű darabról van szó? Utálom, ha nincs rajtam harisnya, de ciki sem szeretnék lenni. 25 éves vagyok.
2014. máj. 28. 16:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem lenne egy fura kerdesem,az utolso irta,hogy egy jo testszinu harisnya nem is latszik a labon,tehat olyan mint egy csupasz lab.

de akkor mi a francnak hordjak?

2014. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Előző, mikor olvastalak azt hallottam magamban hogy "beeeng".

Ezt a vaszt ugye te sem gondoltad komolyan?

Néha nem tudom eldönteni hogy te ennyire hülye vagy, vagy csak a gyk közösség agyát pukkasztani jársz ide?

2014. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

En logikusan gondolkozok!

Ha valaminek nem latom ertelmet nem tudom a hasznat venni!

Ezert tettem fel a kerdesemet,de mint latom a valaszadas nehezsegekbe utkozik.

2014. máj. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

A válasz egyszerű :

Azért nem jó a nagyon sötét harisnya mert természetellenes. Nagyon feltűnő hogy az harisnya, mivel vagy háromszor sötétebb benne az ember lába mint a karja meg az arca.

Egy jó harisnya olyasmi színű mint amilyen a bőrünk mert így ápol és eltakar.

Azért holdják mert szebb benne a láb. Egyszínű, nem foltos visszeres stb.

2014. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát a visszerek szerintem azért átlátszanak. De pl a narancsbőr nem.
2014. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Na en mar megint dilemmaba vagyok!

az elso majd nem megirt mibdent ami nem volt vilagos,de a kovetkezo versenyzo racafolt.

2014. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha ciki, akkor azért ciki, mert csak olyan, mintha testszínű lenne, a valóságban viszont nem egészen stimmel, a textúrájáról nem is beszélve. Ilyen "uncanny valley" jelenség, nem tudom, hogy van-e magyar kifejezés rá. Illetve a műszálas harisnyában meg nem szellőzik a láb és hajlamos büdösödni, ami viszont egyértelműen ciki.
2014. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Ich bin..... válasza:
Lacika5 te olyan sikhulye vagy -.-
2014. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a testszínű nem ciki, szerintem a fekete a ciki, főleg gyakran látni világos felsővel, világos rövid nadrág és fekete harisnyával, annyira szánalmas. Persze ha fekete ruciba van, akkor nem az, de világos ruhához és világos bőrszínhez nem szép szerintem a fekete. Felénk van egy csaj, akinek alapból jó lábai vannak, szóval nem is kellene harisnyát hordania, de ő is mindig testszínűt hord, igaza is van. De kíváncsi lennék büdös e a lába zárt cipőbe, az kellemetlen, de ha nem zavarja, akkor mindegy.
2014. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát de miért pontoztok má le? Mindig azt olvasni, hogy a harisnyának passzolnia kell a ruhához, bőrszínhez, fontos az összhatás. Most a csupa világos színekhez, bőrhöz hogyan passzol a fekete?? És messziről feltűnő vagy a a cél? De akkor a fényes harisnya miért ciki, ha a fekete nem?
2014. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!