Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen nyári felsőkhöz...

Az ilyen nyári felsőkhöz hogyan hordjak melltartót?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Az elsőnél teljesen kint van a hátam, a melltartó összekapcsolós része teljesen kilátszik, a másodiknál pedig a lapockánál a pántok kilógnak.:S Az ilyen felsőket hogyan lehet melltartóval hordani? Pánt nélkülit nem igazán szeretem.:S


2014. máj. 29. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Melltartó nélkül szokás ilyesmit hordani. Esetleg topot vehetsz fel alá, ami nem kapcsos ugye.

2. keresztpántos jó alá vagy nyakba akasztós.

2014. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melltartó nélkül semmiképp sem járnám az utcát, (szerencsére) nem óvodás kislány testem van, ami megengedhetné, hogy csak úgy melltartó nélkül kapjak magamra egy felsőt. A keresztpántosnak utána nézek, köszönöm, ment a zöld!
2014. máj. 29. 17:00
 3/7 anonim válasza:

Ilyennel:

[link]

2014. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezekhez (ha nem munkába megyek) akkor simán bikinifelsőt veszek fel.
2014. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ÉN az elsőhöz ilyen bandeau melltartót szoktam felvenni ;) lehet is kapni a hm-ben ilyen kettes pakkokban ..egy-két ezer forintért ;) azt rá a sima melltartóra, vagy attól függ mekkora melled van..lehet melltartó nélkül is ;) és akkor ugy tart is valami, és nem is feltűnő annyira

2. keresztpántos tényleg jó ötlet, vagy a nyakbaakasztós, bár én nem szoktam zavartatni magam akkor se ha ilyen felsőknél látszik a lapockámnál a pánt...ha ugyanolyan színű mint a felsőm.

17F

2014. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20.53-ass, köszönöm a választ Neked is, de F?=D Te fiú vagy és melltartót hordasz?=D
2014. máj. 30. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

aha :D muszáj :( eléggé megnőttek a melleim, nem éppen fiúhoz mérten :D de nembaj...nem törődöm vele, mert jól állnak a csajos dolgok, lásd melltartó, csinos nyári felsők...nyári ruhák szinte bármi :D

17f

2014. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!