Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajánlanátok valami övtáskát...

Ajánlanátok valami övtáskát vagy azt helyettesítő eszközt, amit magammal tudok vinni hátizsák helyett?

Figyelt kérdés

Nem férnek el a zsebembe és az alap telefon+bérlet+pénztárca felszerelés is eléggé kényelmetlen. Főleg, hogy szeretek magamnál hordani kindle-t a városi közlekedés során. Ezek szerintem éppen elférnének egy övtáskában, de egy hátizsák már túl nagy és kényelmetlen hosszú távon.


Tudnátok javasolni valamit? Övtáskára gondoltam, de nem igazán ismerem mik vannak és mi lenne a jó.


Abban is segítenétek, hogy hogyan kell hordani pl az övtáskát?


2014. máj. 30. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne övtááskát, hanem válltáskát vegyél. Persze csak ha számít a divat. Ha nem, akkor nyugodtan.

Ilyenekre gondoltam:

[link]

2014. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az övtáska jó megoldás. Valami fekete vagy fehér színű, az unisex. És szerintem ne a derekadra kösd, hanem a válladon ás féloldalasan a hátadra. Az manapság elég nagy divat lett.
2014. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!