Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy nadrágot vissza...

Szeretnék egy nadrágot vissza vinni a boltba, mert nem áll jól. A blokk-ra az van írva, hogy csere. Ez azt jelenti, hogy csak méretet cserélnek? Levásárolni nem tudom?

Figyelt kérdés
New Yorkeres nadrágról van szó. Blokk megvan, cimke rajta van. Hirtelen felindulásból vettem,itthon rájöttem mégse áll olyan jól. A blokkra azvan írva,hogy 14 napon belül cserélik,de én szeretnék helyette másik nacit. Ez lehetséges ?
2014. máj. 3. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
3 napon belül ha visszaviszed, kötelesek visszaadni a pénzedet.
2014. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es Nem kötelesek olyanért cserélni vagy pénzt visszaadni, mert mégsem tetszik, stb. Csak ha hibás az áru.


Kérdező: Ha rá van írva a blokkra, hogy kicserélik 14 napon belül, akkor mi a kérdésed? :S

2014. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha cserélni akarod, megteszik, szívesebben, mint pénz visszaadást :)
2014. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem,hogy mit takar a "csere" szó ? Hogy csak a méretet cserélik,vagy választhatok helyette egy teljesen másik nadrágot :D
2014. máj. 3. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem másik nadrágot is választhatsz, ha többe kerül, ráfizetsz, ha kevesebbe kerül, nem tudom, hogy a különbözetet visszaadnák e...
2014. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!