Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már replika Air...

Rendeltetek már replika Air Max 2013-at? Mennyire bírja a strapát? Utcára hordanám.

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

ne viccelj mar, olcso sz*r kinai utanzatot venni azert, hogy 'menonek' nezzenek...? ha ilyen barati korod van, inkabb keress masikat, nem ettol leszel 'valaki'.


ennel szanalmasabb dolgot nehezen tudok elkepzelni, talan a penzzel pozolast facebook-on (mindezt a nagymama nyugdijaval, otezresekben).

2014. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tovább bírja, mint amennyi időn belül ciki lesz már ilyen cipőt hordani:D bár szerintem már most is randa.
2014. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ciki cipő, az utánzat meg sz.r-nem bírják sokáig
2014. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az volt a kérdés, hogy mennyire égő és milyen ember vagyok... Aki nem a kérdésre válaszol nyomjon már egy vissza gombot a kérdésemről...
2014. máj. 31. 15:16
 5/6 A kérdező kommentje:
* nem az
2014. máj. 31. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:

A cipő bírja a strapát, a lábad már nem olyan biztos. Az összes replika tulajdonos ismerősöm panaszkodik, hogy kényelmetlen, de hordják, mert menő.

Szerintem meg nem menő 15ért venni egy utánzatot, mikor abból egy kevésbé felkapott, de eredeti darabot is vehetsz outletben.

2014. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!