Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat/kiegészítőket...

Milyen ruhákat/kiegészítőket hordhatok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,mások szerint egyáltalán nem nézek ki kislányosan,de nem is öltözök 18 évesnek,és nem veszek föl kivágott felsőket,miniszoknyát (mint a legtöbb oszt. társam) Az életem egyik legfontosabb része a rock zene,hála a szüleimnek már 5-6 éves koromban megszerettették velem pl. a Guns n Rosest,Iron Maident,Kalapácsot :-) /sztori vége/ és szeretném ezt az öltözködésemmel is kifejezni... Van sok zenekaros pólóm,ahhoz farmerok kék v. sötét színekben,bőr és szegecses karkötők.. Szeptemberben kezdem a gimit,14-15 évesen mi nem néz ki rajtam nevetségesen? Bőrdzseki,oldallánc stb. jöhet? Az új sulim közelében van egy jókis rocker bolt,ahova járni szoktam apámmal,jövőre mégtöbb lehetőségem lesz ott vásárolni,szóval ki is használom majd,de tanácsot szeretnék kérni..köszi \m/(-.-)\m/

2014. máj. 31. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon jól néznek ki a szegecses karkötők, és nyakláncok, ezeket bátran hordd. Nekem az oldallánc túl sok, olyan idejétmúlt, meg kicsit erőltetett, én azt nem javaslom. De egy szaggatott nadrág, fekete pólóval, bakanccsal és szegecses kiegészítőkkel állati menőn néz ki. :) 16/L
2014. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2014. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A leírásodból arra következtetek, hogy tökéletesen tudod miket kell hordanod, csak így tovább! :D ;)
2014. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :D

Utolsó : hát köszi,csak leírtam azt amit eddig hordtam,illetve szerintem jól néz ki :D

2014. jún. 2. 18:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Bár fiatalka vagy eléggé kiforrott a stílusod metál téren!

Az oldalláncot nem ajánlom, régen én is hordtam, na nem azt a Totókutya lánycot, hanem aprószeműt, de mindenbe bele- illetve fennakadtam, nem túl praktikus. Mondjuk én meg béna vagyok :D

Bőrdzseki, szegecses csuklószorítók rendben (de remélem, nem aranyszínű szegecsek, mert azok ritka rondák :D) szegecses öv is tuti, meg jók azok a hálós kesztyűk is, meg a halálfejes kiegészítők.

Szaggatott farmerek, zenekaros pólók, bakancs. A lényeg, hogy ha belenézel a tükörbe Magadnak tetsszél, ez a legfontosabb.

Bár én inkább goth téren mozgok, de remélem, tudtam segíteni :)

2014. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* láncot, nem lánycot
2014. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem ertem mi a bajotok az oldal lancal a parom is hordja (fiu vagyok) es szarintem nagyon jol all neki
2014. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

15:55 Köszi! Sokat segítettél,nem is tudod mennyire =)

és nem..aranyra még csak nem is gondoltam :D És kösz a tippet a lánccal kapcsolatban,erre nem is gondoltam..

10:07 Tény,hogy valakinek jól áll,még gondolkodom rajta


És kösz,hogy ilyen jófejek vagytok :D

2014. jún. 4. 12:22
 9/12 A kérdező kommentje:

15:55 Köszi! Sokat segítettél,nem is tudod mennyire =)

és nem..aranyra még csak nem is gondoltam :D És kösz a tippet a lánccal kapcsolatban!

10:07 Tény,hogy valakinek jól áll,még gondolkodom rajta


És kösz,hogy ilyen jófejek vagytok :D

2014. jún. 4. 12:25
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs véletlen kétszer küldtem .. :P
2014. jún. 4. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!