Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat/kiegészítőket...

Milyen ruhákat/kiegészítőket hordhatok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,mások szerint egyáltalán nem nézek ki kislányosan,de nem is öltözök 18 évesnek,és nem veszek föl kivágott felsőket,miniszoknyát (mint a legtöbb oszt. társam) Az életem egyik legfontosabb része a rock zene,hála a szüleimnek már 5-6 éves koromban megszerettették velem pl. a Guns n Rosest,Iron Maident,Kalapácsot :-) /sztori vége/ és szeretném ezt az öltözködésemmel is kifejezni... Van sok zenekaros pólóm,ahhoz farmerok kék v. sötét színekben,bőr és szegecses karkötők.. Szeptemberben kezdem a gimit,14-15 évesen mi nem néz ki rajtam nevetségesen? Bőrdzseki,oldallánc stb. jöhet? Az új sulim közelében van egy jókis rocker bolt,ahova járni szoktam apámmal,jövőre mégtöbb lehetőségem lesz ott vásárolni,szóval ki is használom majd,de tanácsot szeretnék kérni..köszi \m/(-.-)\m/

2014. máj. 31. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :)


padavan_wulfy: Kinézetileg nincs baj az oldallánncal, tényleg jól néz ki, csak ha valaki olyan béna, mint én, állandóan fennakad valamiben. Emlékszem, volt olyan még anno a gimiben, hogy belógott a szék váza meg ülőfelülete közé, és amikor fel akartam állni, beakadt, vittem a széket is. A háttámlája fenéken billentett, én meg úgy megijedtem, hogy majdnem pofára estem :D Na, akkor volt rajtam utoljára...

2014. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ú,az rossz :S

Hát,meggondoltam amúgy,szerintem egyenlőre hanyagolom :D

2014. jún. 16. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!