Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki, ha egy csaj...

Nagyon ciki, ha egy csaj mindig ilyen cuccokban jar?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy a hasamom, csipomon van felesleg, ezert inkabb csak azok a ruhak allnak jol, amelyek mell alatt nem tapadnak, hanem lezserek , ezert szinte mindig ilyen fazonu ruhak vannak rajtam

[link]

Ugy hetkoznap, mint hetvegeken, bulikon, rendezvenyeken, eskuvokon, illetve ilyen mell alatt vagott topok.

21L


2014. jún. 7. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki.

Az lenne ciki, ha próbálnád magad olyan cuccokba belepréselni, ami előnytelenül áll.

Gondolom van belőle elegánsabb és hétköznapibb is, meg olyan amit bulizni is szívesen felveszel.

2014. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, de kérlek áruld el, hogy hol veszel ilyen típusú ruhákat.


Én meg mindig ilyet keresek és sehol nem találok értelmeset. :(


Előttem pedig leírták, hogy miért nem gáz. :)

2014. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es: én is ilyeneket hordok, és ez valóban nem divat idén (=a legnagyobb ruhaüzletek nem árulják). Turiban lehet kapni ilyesmit.
2014. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, tényleg az lenne inkább gáz, ha nem az alakodnak megfelelően öltözködnél.
2014. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Köszi a tippet! Majd nézelődök ott is. :)
2014. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön az ilyen öltözködés, szerintem nagyon szép és nőies és még kényelmes is lehet, főleg így nyáron :P :)
2014. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, minden fele szinben van, plusz viragosban, szines csikosban...

Amugy igen, hetkoznapra van kulon, az unneplo gyakra selyembol keszult...

En egyet vettem eddig turibol, mivel nem magyarorszagi vagyok, ezert nem tudok tanacsot adni azzal kapcsolatban, hogy hol tudnal ilyen ruhakat beszerezni.

Sajnalom.

2014. jún. 7. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:

90%-ban én is ilyeneket hordok. Vidámak, csinosak, ilyen melegben szellősebbek is.

Ráadásul idén jöttem rá még egy praktikumra az ilyen ruhákkal kapcsolatban: kismama vagyok, most 31 hetes, és a mell alatt vágott ruháim/felsőim még most is jól állnak és kényelmesek. Mivel elég sok ilyen holmit vettem az utóbbi években, egyáltalán nem kell vagyonokat költenem kismama ruhára, mivel tudom hordani rengeteg régebbi ruhámat.

2014. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!