Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellekkel nagyon gáz a...

Kis mellekkel nagyon gáz a háromszög fazonú bikini?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 14:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
6%

Győzködöd magad Shakirával meg anorexiás kislányok fotóival (bottal se nyúlnék egyikhez se), de valahol mélyen te is pontosan tudod, hogy a kis mell gáz. Ha nem lenne csúnya, nem győzködnéd magad meg engem ilyen intenzíven, és nem lennél ennyire önbizalomhiányos.

Kicsit olyan ezt olvasni, mint amikor 120 kilós csajok bizonygatják, hogy a kövér nők igenis nőiesek meg szépek, és lassan a hiszti meg a sírás szélére kerülnek.


Csakhogy van egy rossz hírem: sírhatnak, hisztizhetnek, verhetik a padlót a deszkamellű/csúnya/kövér/pattanásos/szemüveges csajok, rájuk izgulni nem fogunk soha. Egy telt cicire feláll a farok, egy fejletlen cicire meg nem. Kész, pont.

2014. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Az előbb említett gyönyörű hölgy a facebookon:

[link]


Na ilyen egy igazi, Nagybetűs NŐ.

És arra a kérdésre, hogy egyedül fogsz-e maradni, nem tudok válaszolni. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem.


Amit javasolni tudok: változtass életmódot, táplálkozz egészségebben, sportolj, és akkor akár nőhetnek is.


Előző csajomnak állítása szerint húsz éves kora körül nőttek meg a cicijei, mikor teljesen felhagyott a műkaja-cukor-fehérliszt-csoki-stb. kajáknak az evésével, elkezdett csomó zöldséget-gyümölcsöt enni és elkezdett pilatesezni és futni. Szuper, sexis alakja lett.


Ezt a blogot tudom ajánlani: [link]

2014. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
egy másik vélemény a push-upról: [link]
2014. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem győzködök én senkit, magamat meg főleg nem. Nagyon is tisztában vagyok vele, hogy undorító vagyok, engem le is szólhatsz, max úgy teszek, mintha nem érdekelne. De pl Shakirát, aki szépségversenyt nyert, meg a férje egy világhírű focista, nem kéne lerondázni... Meg a lányokat sem, akiket linkeltem. Hol anorexiások b+? Nem sokkal vékonyabbak csak annál, akit te linkeltél... Az anorexia meg ne zavarjon, hogy egy betegség, és mérföldkövekkel soványabbak azok az emberek. Akiket én linkeltem, azok csak simán vékonyak, egyáltalán nem betegesen soványak.

Ne javasolj te nekem ilyeneket, mert már kb fél éve rendszeresen edzek, egészségesen táplálkozom, és pluszban tömegnövelőt is szedek, hogy hátha egy fokkal normálisabban fogok kinézni. És képzeld, már látszik az eredménye. Csak sajnos nem a nemlétező melleimen, hanem más testrészeken. Ismerem a blogot, amit linkeltél.

Az egyik kérdés alatt meg nem arra gondoltam, hogy én egyedül fogok-e megdögleni, hanem arra, hogy gondolj már bele, az utcán egyetlen kismellű nő mellett sem látsz férfit?


A push up melltartósat meg nem értem. Mi köze a címnek a történethez?

2014. okt. 27. 13:38
 25/25 anonim ***** válasza:
87%

Jó ég, hogy a kis mell ellenes hozzászóló mekkora egy ösztönlény. :O Mindannyian azok vagyunk, de ez aztán túlzás. :D

A kis mell is lehet vonzó, van, akiket egyenesen taszít a nagy, szóval megnyugodhatsz, kérdező. :)

Engem is szeret a barátom úgy, ahogy vagyok.

Üdv: Egy kis mellű lány

2014. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!