Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni bordás akryl...

Harisnya kérdése:

Hol lehet kapni bordás akryl harisnyanadrágot? Régi fajta harisnya. Kecskeméten vagy környékén keresek, de ha bárki tud valamit irjon.

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Bordázott gyerek harisnyát nagyon sok boltban lehet kapni. Talán még most nyáron is. Bárhol, ahol babaruhát árulnak, fogsz kapni.
2014. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én felnőtt harisnyanadrágot keresek.
2014. jún. 16. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem mihez szeretnéd felvenni, és hány éves vagy? Milyen színben gondoltad?
2014. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VanBudapesten egy zokni -harisnya -fehérnemű nagyker. A Váci úton a Duna Plazaval szemben található. A hármas metróval a gyöngyösi utcánál kell kiszállni. Olyan bordás akril pamutharisnyanadrág, amit te keresel, van.Én is odajárok már több mint 10 éve. A következő színekben kapható:szürke, drapp, piszkosfehér, sötétbarna, fekete. De lábfej nélküliek sajnos. Ennek ellenére én akkor is hordom ezeket. A lábfejesek sima felületűek. Elég nagy üzlet, de ilyenkor már ne is próbálkozz mivel ezek téli holminak számítanak, és elraktározzák.Majd október -november körül tégy ott látogatást.
2014. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly novemberben betértem egy kínai ruházati boltba. Ahogy nézegettem a vastag harisnyákat,nem akartam hinni a szememnek. Bordázott piros, és égszínkék pamutharisnyanadrágokat találtam felnőtt méretben. S-M -L méretekben kaphatoak. Sőt fekete, szürke, és sötétbarna színben is van, és lábfejesek.Rögtön retro hangulatom támadt, vettem is a pirosból,meg a kekböl egy egy darabot. Alig vártam, hogy otthon felpróbáljam őket. A régi időket hozta vissza. Csak sajnos fehérben nem gyártanak ilyet, pedig nagyon keresem.
2014. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Én az Auchanban láttam a gyerekruházati osztályon bordás pamutharisnyákat,és nem összehajtva, hanem felaggatva, mint a nadrágokat szokták. Én a 13. méretből (az a legnagyobb) vettem egy zöldet, kettő drappot, és egy khaki színűt. Úgy gondoltam megér egy próbát darabja 400 Ft.Ha hiszed, ha nem, de pont jó rám valamennyi és nem is szorít, nem gyűrödik. És 163 centi magas vagyok. Azért írtam ezt le neked, ha látsz ilyen nagy méretű gyerek harisnyát, és nem vagy magas , lehet azzal is szerencséd lesz, ahogy nekem.
2014. jún. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Őrülök a válaszoknak,meg irjon aki talalt ilyet szeretnek nagyon venni.4es a meretem.
2014. jún. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!