Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki tartana igényt a hagyományo...

Ki tartana igényt a hagyományos bordás pamutharisnyanadrágra? Szeretné valaki, ha visszajönne a divatba a színtől függetlenül?

Figyelt kérdés
Ez a harisnyafajta lassan 20 éve eltünt a boltokból de tudom,hogy jónéhányan újra szivesen fölvennék.Legalább kívánságra gyártanának,már ha egyáltalán létezik ilyen gyártó!Nem értem,miért nem lehet ilyet kapni!?

2012. ápr. 13. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
gyerekméretben lehet kapni
2012. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felnőtteknek sosem volt divat. Gondolom, te is gyerekkorodból emlékszel rá. Akkor én is hordtam, most eszembe sem jutna.
2012. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt,hogy gyerekméretben kapható ezt tudom,de én a felnőttekre gondoltam!Nem volt divat ez a harisnya?Én ebben nem vagyok olyan biztos!Nálunk ovodában,iskolában sokan hordtuk,még a gimiben is!Sőt mi több,nagyon sok felnőtt nőn láttam ilyet még miniszoknyával is és tiszta szerencse,hogy beszereztem egy jópárat,azóta is ezeket viselem.Tesiórán,ha fáztunk csak a dresszt kellett ráhúzni,a fiúk pedig a tornagatyát húzták rá.Ezért nem is ciki és szomorú,hogy a mai harisnyagyártás sem a régi.Az újféle pamutharik,tele vannak szőve műszállal,beleizzad a lábam,meg viszket tőlle.Éppen ezért én ezeket nem is használom,a régi bordás pamuthari sokkal jobb volt.Leegyszerűsítve a témát,nekem ez örök divat marad ahogy másoknak is!Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 13. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
A pasim hord bordás harisnyát rövidnadrággal, én nem venném fel, mert nagyon fiús.
2012. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Férfi rövidnadrágban bordás harisnyanadrággal???

Hát nem tudom. Legfeljebb egy aberrált szatírt tudok elképzelni ilyen öltözékben. De hát ízlések és pofonok....

2012. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,én is láttam bringás srácot bordás hari-rövidgatya szerkóban,és akkor mi van?Az ő dolga,ha ez tetszik neki!Egyébként én a lányokra-nőkre értettem a bordás pamutharisnyanadrágot!Azt ne mondjátok,hogy ilyen még nem volt rajtatok?!Talán olyan szörnyű volt viselni annak idején?
2012. ápr. 16. 20:34
 7/8 anonim válasza:

Hagyományőrző csoportok ma is hordanak, már ha hozzájutnak, nekem is kellene fehér színben, de csak más színekben találok.

Szerintem ma is lehet "divatos", ráadásul egy márkás darab nem is feltétlenül olcsó, és a lényeg, hogy pamut!!! Szerintem egy normális nem műszálas darab - gondolok itt minden egyéb ruhaneműre - hordása sosem lehet ciki.

2012. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM,VÉGRE VALAKI EGYETÉRT VELEM!
2012. ápr. 18. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!