Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában kell megjelenni...

Milyen ruhában kell megjelenni egy állásinterjún? Kosztüm/öltöny kell, vagy lehet egy kicsit lazább?

Figyelt kérdés
2007. okt. 17. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Röviden úgy fogalmazhatom meg: szolídan elegáns. Tehát öltöny-nyakkendő, illetve kosztüm. Persze, ha eddig ritkán vagy alig öltöztél így és kínosan feszengve éreznéd magad ilyen "kiöltözésben" egy picit lazíthatsz a stíluson.
2007. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
Szerintem ez nagyban függ az állás jellegétől is.
2007. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

szerintem szerezz be egy olyan öltönyt v. koztümöt ami elegáns de kicsit lazább is pl. vannak olyan koztümök ami egy kényelmes szolid szoknyav. nadrág+egy blézer...

szóval ha valami olyan állásra mész ahol nagyon sokat ér a megjelenés oda szolidan öltözz ki

2007. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Hacsak nem vezető beosztásba vagy nagyon elegáns munkahelyre mész, szerintem jó a casual-business look, azaz ing, zakó, de nyakkendő nélkül és egy normális, tehát nem edző de nem is lakkcipő.
2007. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy fiatalos lendületes munkahelyre mész,nem akatkukacnak,akkor ing,farmer,esetleg szövetnaci.Lányoknak egy csinibb felső,szövetnaci.Cipőből nem illik az edző.

De volt olyan munkahely,ahol megjelentem narancssárga lapnacóval,toppban(Kb 45 fok volt) vietnámi papucsban és tarisznyával.A sok hülye ott izzadt a cuki feszes ruhájukban.Ez csak egy megbeszélés volt,de itt dölt el nagyjából,h ki marad.Az állásinterjú rá két napra volt,és ugyanaz tartotta,aki az eligazítást:)Én maradtam a többi ment.

2007. nov. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél szolid és csinos.Szerintem egy szűk farmer és egy blúz bőven megteszi.
2008. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!