Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre milyen színű ruhát...

Esküvőre milyen színű ruhát nem illik felvenni?

Figyelt kérdés
Egy nőnek milyen ruha ajánlott, ha vendég?
2014. jún. 14. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy vidéken van-e a lagzi vagy Budapesten. Vidéki vagyok, nálunk mindenki szépen felöltözik egy esküvőre, kb azt veszik fel, amit a céges karácsonyi partira, ahol az ügyvezető igazgatóval kell kezet fogni. Lényeg, hogy ne öltözd túl a menyasszonyt, ne legyen fátylad/koronád/ilyesmid, és nem illik feketében, fehérben és pirosban menni, bár ez is egyre gyakoribb (na jó, tök fehéret azért inkább tényleg ne).

Viszont voltam nemrég Budapesten egy esküvőn, nem viccelek, voltak nők cicanadrág-pulcsiban, de a többség olyanban, amiben én egy átlagos hétköznap dolgozni járok.

2014. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól írta az első a színeket illetően, de manapság szerintem már ez nem érdekli a népet.

Mostanábam voltam esküvőn, és ott aztán volt minden! Senkire nem néztek rosszallóan emiatt.

2014. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én pirosban mennék szívesen, a barátnőm esküvője lesz, és tudom, hogy ő is ment már pirosban esküvőre, tehát őt nem zavarja. A fehéret, feketét értem, de a piros mitől nem illő?
2014. jún. 14. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a menyecskeruha is piros szokott lenni
2014. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felveheted a pirosat.
2014. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!