Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy pasi alacsony termetü,...

Ha egy pasi alacsony termetü, és magassarkú cipöt vagy csizmát hord akkor miért néznek furán rá?

Figyelt kérdés
A lányok nagyon fontosnak tartják,hogy a pasi magasabb legyen náluk,legalábbis egy jó része. Nem vagyok egy hatalmas srác... Viszont frusztráló hogy a mai diák länyok többsége 176 cm fölött van. Ha nöi cipöt vesz fel egy srác,akkor rögtön furán néznek rá az emberek. Most nem rózsaszin magassarkuról beszélek,hanem mondjuk egy feketéröl... De miért? A mai világ igazán fura,szerietem. Ha pl. 40 évvel ez elött egy pasi fülbevalót vagy piercinget viselt,melegnek nézték. Régen egy pasin,de főleg egy nőn a tetkó szégyen volt,most meg divat. Elképzelhetö,hogy divattá válik a magassarkú a férfiak körében valaha? Jó lenne!

2014. jún. 14. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy valaha is divatba jönne, a magassarkú tipikus női viselet..egyébként pedig baromság, hogy a nők többsége 176 cm fölött van..a magyar nők átlagmagassága úgy tudom, hogy 164 cm, szóval a 176 centis nők elég ritkák.
2014. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

legy eros, a magassarku cipo eredetileg ferfidivat volt. viszont nem tudom megerteni, hogy hogy lehet felvenni olyat ruhanemut es/vagy cipot, ami alkalmatlan a jarasra, tonkreteszi a labat, es messzirol ordit, hogy miert hordja a delikvens.


ismerkedj alacsony lanyokkal, van beloluk eleg, ne az egimeszelok utan kuncsorogj, ez ennyire egyszeru.

2014. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy férfi divat volt!:-) Furcsa,mert ha plázába megyek,vagy csak sétálok, a lányok szinte magasabbak nálam. Ne tartom magam nagyon alacsonynak 171 cm vagyok. Sajnos a csajok többsége is itt mozog,arról ne is beszéljünk,ha platform ,magassarkú divat cipöt vesznek fel.:-(:-(:-( Igen vannak alacsonyabb csajok,de úgy vettem észre,hogy sokkal kevesebben
2014. jún. 14. 23:42
 4/14 anonim ***** válasza:

Hordj bakancsot, az nem női, ráadásul ha rendes bőr, akkor még nyáron is hordhatod, mert nem meleg.


19/f

2014. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az ország nőinek átlagmagassága még mindig 170 alatt van.

Könnyen találsz magadnak nálad alacsonyabb barátnőt csak le kell venni a szemellenzőt és nem a modellalkatok után kell koslatni.

2014. jún. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak éppen a 170 alatti csajok is szeretnek magassarkút hordani, amitől már rögtön 170 fölött lesznek, és elsősorban a lányokat szokta zavarni, ha a pasi alacsony. Az előző barátom épp csak egy centivel volt magasabb, mint én... amúgy szeretem a magassarkú cipőket, de ha vele voltam, nem vettem fel inkább, mondjuk nem is hiányzott annyira. De nem zavart sosem, hogy alacsony, én így szerettem, mikor először találkoztunk, akkor is csak meglepődtem kicsit. :D Na de visszatérve a témához, NŐI magassarkú cipőt talán én is furcsállnék egy férfin, de szoktam látni kifejezetten férfiaknak valókat is, amik egyáltalán nem feltűnőek, azokkal szerintem semmi baj nincs. De engem az se zavarna, ha retro lakkozott holdjárókban nyomatnák az alacsonyabbak. :D A végtelenségig toleráns vagyok. :D
2014. jún. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Naná hogy megbámulnak ha női cipőt hordasz. Létezik férfiben is magassarkú, bár lehet hogy csináltatni kell. Táncosokon szokott lenni. Némelyik edzőcipő is kapásból +5 centi.
2014. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva engem jobban zavarna, ha magassarkút hord a pasim, mint ha velem egymagas, netán alacsonyabb nálam. Tudod miért? Mert ezzel azt reklámozod, hogy képtelen vagy elfogadni magadat egy olyan szempontból, amin nem tudsz változtatni (bár nem írtad hány éves vagy, még lehet növésben vagy) és az elég zavaró tud lenni.
2014. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket,hozzászolásokat. Sajna nőni már nem fogok,abból a korból már kinöttem.:-(

Természetesen olyasmi cipőre gondoltam,vagy csizmára aminek magas a talpa 8-10cm,de ezt egy farmer nadrág takarni tudja. Épp hogy a sarok látszana ki belöle....Ja,meg meg kellene tanulni járni benne. Tényleg ti nagyon megnézitek az emberek cipöjét,ha éppen mentek valahova?

2014. jún. 15. 16:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Általában nem nézem meg nagyon a cipőket, ha mégis, ÁLTALÁBAN nem alkotok ez alapján véleményt egy emberről. Egy magassarkús pasit viszont kiröhögnék, lesajnálnék és nagy ívben elkerülnék. A párom épphogy 170 cm, és ez semmiben nem gátolja az életben (én 156 cm vagyok).


22/N

2014. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!