Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt valaki mostanaban new...

Volt valaki mostanaban new yorkerben? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok,szoval az erdekelne hogy aki mostanaban volt new yorkerben az latott ilyen fekete ujjatlan inget rozsaszin rozsakkal,i dont care felirattal?Csak ket het mulva lesz alkalmam elmenni,addig meg lesz szerintetek belole?

2014. jún. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
pénteken láttam, szerintem lesz
2014. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:D
2014. jún. 15. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Húú én is láttam, de abban az üzletben, ahova én járok, már elég régóta ott van... Lehet, hogy csak 1-2 db van, nem figyeltem pontosan. Minden esetre igyekezz :)
2014. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És melyik városba jartok?Egerbe szerintetekkk lesz?Mert ott neha eleg keves ruha van
2014. jún. 16. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont Egerbe :DD Igen ott volt még az az 1-2.... Hát, siess. Miért nem tudsz most menni?
2014. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát kocsival egy óra az út és csak 2 hét múlva tudnak levinni:D
2014. jún. 16. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan mennél? :D Nekem is annyi... De unalmamban szívesen bemennék busszal, ha meg lehet oldani az átadást :)
2014. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mar szereztem,de azert koszi:D
2014. jún. 18. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!