Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Converse...

Mi a véleményetek a Converse cipőkről? Hordhat suliba ilyet egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés
Divat szempontjából kérdem. Nagyon 'nem nőies'?
2014. jún. 17. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én szeretem, van is egy, szerintem megéri. Nagyon kényelmes. Igaz elég drága, de inkább ez, mint a kényelmetlen 1000ft-os kínai. :)
2014. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Drága, kényelmetlen, és nekem nem is tetszik. Volt eddig 3 párom belőle, de egyiket sem szerettem. Túl vékony a talpa, kb 2x van olyan idő egy évben, mikor lehet hordani (esős, nedves, hidegebb, vagy nyárias időben kizárt hordani, mert átázik, koszos lesz, túl meleg, stb.)
2014. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az hogy drága .
2014. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Gyémántlány ***** válasza:

Én is mindig Converse-be járok, ebben érzem jól magam, és senki nem mondta még, hogy "nem nőies" lennék, csak mert nem csili- vili tűsarkúban flangálok.

[link]

Nézd meg, ők sem lettek fiúsak a tornacsuka miatt. Ezek a szettek szerintem nagyon menők :)

2014. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

18:31 es vagyok:)

Akkor meg fokepp hogy converse:) en is varosba abba rohangalok azt nem sajnalom h koszos akkor meg egyszeruen bedobom a mosogepbe es ennyi:)

Pl multkor a converseben furodtem a Balcsiban :) tudom orultseg volt de ezzel azt akarom mondani h ra kb 1 orara ki is szaradt es szebb volt mint uj koraban


Ja es mert az noies aki a varosban harminc fokban felvesz egy huszcentis tusarkut es csetlik botlik benne mert meg menni de tud benne xdd

Epp multkor voltam a haverommal a varosban

En lany vagyok es nem is figyeltem es o mint fiu mondta h nezzek oda h mennyire rohejesek az ilyen nok es mit mondott utanna? Xd inkabb egy converse az sokkal szexibb :) ennyit a tusarkutol leszek noies dumakrol:)

2014. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Meg mindig 18:31 :)

Es enis egy nagyon noies lany vagyok:)

2014. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!