Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyberészes fürdőruha?

Egyberészes fürdőruha?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, ugy mondanam pont jo sulyban vagyok, es van egy egybereszes furdoruham, de mindenki cikizte eddig hogy hol elek , a kozepkorba ? Tenyleg ennyire ciki mar??

2014. jún. 18. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ, h néz ki..
2014. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az inkább usziba való, ha tényleg pont jó súlyban vagy inkább vegyél kétrészest a strandra.
2014. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég hülyék lehetnek az ismerőseid. Mindenki viseljen azt a strandra, amiben jól érzi magát, ameddig ízléses. Ráadásul bizonyos egyrészesek most divatosak is - nem a sportos verzióra gondolok.
2014. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor válaszold azt, hogy te úszni és a barátaiddal szórakozni jársz a strandra, ezért nincs szükséged arra, hogy kipakold az árut a kirakatba, azt meghagyod azoknak, akik görcsösen fiúzni akarnak.
2014. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-: micsoda bölcesség....szóval bikinit csak az hord, aki "görcsösen fiúzni akar"...a válaszból felteszem, h te nem tudsz kétrészest hordani és innen a frusztrációs és az általánosító megjegyzés.


A topicnyitónak: igen, hordj kétrészes a strandra és ne szégyellj semmit. Az egyrészes (ha sportos) az úsziba való, ha pedig designosabb, akkor medencés bulikba.

2014. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad benne, akkor miért is ne? Vannak nagyon szép egyberészes fürdőruhák. Viszont én is osztom az előttem lévők véleményét, hogy ha inkább sportos, akkor az uszodában viseld.
2014. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!